Tinder Gold Za Darmo – Jak Zdobyć? Czy Może Się Nie Da?

Autor:
av mini

Marcin Traszczyński

Ostatnia aktualizacja: 26 maj 2024

Jeśli regularnie korzystasz z aplikacji Tinder, z pewnością zdajesz sobie sprawę z korzyści, jakie oferują rozszerzone pakiety tej aplikacji. Dzięki Tinder Plus oraz Tinder Gold możesz zdobyć więcej par, wygodniej korzystać z apki na telefonie komórkowym i ogólnie cieszyć się radością z życia.

Korzyści w przypadku Tinder Gold i Tinder Plus

Nie jest tajemnicą, że korzystanie z tej aplikacji randkowej wiąże się z kilkoma rzeczami, które musimy zaakceptować. Przede wszystkim są to pewne ograniczenia, takie jak okropne niekiedy działanie algorytmów, szczególnie w przypadku facetów. Co więcej, wielu osobom mogą przeszkadzać takie szczegóły, jak ograniczenie liczby przesunięć w prawo.

Aby w pełni doceniać aplikację Tinder oraz korzystać ze wszystkich funkcji w stu procentach, zdecydowanie warto zaopatrzyć się w Tinder Plus lub Tinder Gold. Pomiędzy tymi pakietami jest pewna różnica cenowa, lecz liczba bonusów wydaje się w pełni dostosowana do kosztów. Poniżej możesz zobaczyć, co oferują obie subskrypcję.

Tinder Plus:

 • Oferuje nieograniczoną liczbę polubień;
 • Ponowny wybór bez ograniczeń;
 • Możliwość wybrania dowolnej lokalizacji;
 • Brak reklam.

Tinder Gold:

 • Widzisz, kto dał Ci lajka;
 • Masz dostęp do Top Wyborów;
 • 5 superlajków każdego tygodnia;
 • 1 darmowy Boost miesięcznie;
 • Ponadto wszystkie opcje z Tinder Plus.

Jeśli chodzi o cenę tych pakietów, to zależy w dużej mierze od tego, czy akurat jest na nie promocja, czy też nie. Ceny lubią sobie nieco wariować i zależą od danego miesiąca. Czasami można trafić na pakiet za kilka dyszek, innym razem trzeba zapłacić nieco ponad sto złotych, aby cieszyć się na przykład Tinder Gold w całej okazałości. Czy można trafić gdzieś na specjalny kod promocyjny? Albo czy możesz przejść na Tinder Plus za darmo?

Na te pytania odpowiem później, chcę jeszcze tylko wspomnieć o kolejnym rozszerzeniu pakietu specjalnego, jakim jest Tinder Platinum. Jeśli zastanawiasz się, czy mieć Tinder Plus, Tinder Gold czy może coś jeszcze lepszego, warto

Tinder Gold

Tinder Platinum możemy nabyć oczywiście poprzez aplikacje oraz stronę internetową, a oferuje dokładnie to, co razem wzięte Tinder Plus i Tinder Gold, a do tego obszerny pakiet bonusów:

 • Możliwość napisania wiadomości przed połączeniem się w parę;
 • Twoje polubienia są priorytetowe;
 • Możesz zobaczyć jakie polubienia ostatnio wysłałeś.

Jeśli więc oczekujesz, by aplikacja Tinder spełniła wszystkie twoje oczekiwania, z pewnością powinieneś rozważyć zaopatrzenie się w ten najbardziej bogaty pakiet. Jest droższy o około dwadzieścia złotych od Tinder Gold, ale może pomóc w wypromowaniu twojego profilu.

Czy Tinder Gold skutecznie działa?

Ściągając Tindera i tworząc swój profil oczywiście każdy z nas nastawia się na szybkie podbicie rynku matrymonialnego i umawianie się na sto dwadzieścia randek dziennie. W praktyce rzeczywistość bywa dosyć rozczarowująca względem tej wizji. Nie jest tajemnicą, że Tinder nie jest najbardziej sprzyjającym środowiskiem, w szczególności dla przeciętnie wyglądających mężczyzn w średnim wieku. No, ale nie warto się poddawać.

Algorytmy bywają okrutne, ale kiedy wykupuje się któryś z pakietów, rzeczywistość może okazać się nieco bardziej sprzyjająca. Użytkownicy potwierdzają, że wykupienie Tinder Gold albo Tinder Plus nie tylko usuwa reklamy, ale i ma duży wpływ na nasze randkowanie w internecie – oczywiście na plus. Od razu widać, że dostaje się więcej polubień, a i przeglądanie ewentualnych partnerek wydaje się dużo bardziej przyjemne.

Wprawdzie jest to nieco smutne, że aby zakosztować złoto Tindera w pełni, należy zapłacić, jednak skoro podejmujemy się tej gry, to musimy grać na zasadach ustalonych przez twórców. Chciałem powiedzieć, że jest tak niezależnie od tego kim jesteś, ale rzeczywistość zawodzi również w tym przypadku – najtrudniej jest mężczyznom, nie ma co do tego wątpliwości. Niezależnie od tego czy to aplikacja czy strona internetowa, czy przesunięcie palcem czy prawym przyciskiem myszy. Trzeba się z tym pogodzić i zaopatrzyć w jeden z pakietów premium.

Zdobycie Tinder Gold za darmo

W internecie coraz częściej możemy przeczytać o Tinder Gold za darmo. Jedni mówią, że jest to możliwe wyłącznie na smartfonach marki Huawei, inni podają jeszcze inne dane odnośnie tej niewyobrażalnej okazji. Na licznych forach ludzie przedstawiają swoje dywagacje na ten temat oraz sposoby na zdobycie darmowej wersji tych pakietów do aplikacji Tinder.

Na jednej ze stron użytkownik wypisuje na przykład, że aby znaleźć partnera przy pomocy Tinder Gold za darmo, należy zrobić pewne fikołki w przeglądarce, zainstalować specjalny program i zmienić ustawienia sieci. Informacje z innych stron są równie ekscentryczne i polegają na odpowiednim dostosowaniu telefonu, aby wykonać coś na kształt kradzieży Tinder Gold powiązanego z aplikacją na twoim smartfonie.

Darmowe pozyskanie subskrypcji… nie jest jednak możliwe. Oczywiście wpisując w wyszukiwarkę Tinder Gold za darmo możesz liczyć na różne dziwne artykuły, ale w większości polegają one na zwabieniu takiego desperata tytułem i zatrzymaniem na dłuższą chwilę, aby popodziwiał nieco reklam.

Nie daj się nabrać na Tinder Gold za darmo

Jak to prawdopodobnie William Szekspir kiedyś powiedział, nie wolno wierzyć we wszystko, co można przeczytać w internecie (w tym również w app gallery). Tak jest również z niesamowitymi okazjami na Tinder Plus za darmo oraz ze stronami, które niby umożliwiają zdobycie takiego pakietu, nie płacąc absolutnie żadnych pieniędzy. 

Choć w niektórych przypadkach rzeczywiście zdarzają się niesamowite i wyjątkowe sytuacje, tak jak np. darmowe randki bez logowania na portalu, pamiętaj, że Tinder jest marką o ogólnoświatowym zasięgu i prawdopodobnie nie zatrudnia orangutanów zamiast informatyków. Uzyskanie pakietu Tinder Gold czy Tinder Platinum za darmo jest niemożliwe ze względu na liczne zabezpieczenia. Ba – żeby się tylko zalogować, to musisz przejść rodzaj weryfikacji, a co dopiero z ogarnięciem darmowej subskrypcji premium!

Może się wydawać, że koszt wersji rozszerzonych tych pakietów jest spory – i faktycznie, czasami przekracza nawet sto złotych w skali miesiąca, zmuszając użytkownika do regularnych wydatków. Aby jednak wypromować swój profil, warto skorzystać z tych ofert. Przeciętny mężczyzna ma bardzo małe powodzenie na Tinderze między innymi ze względu na ogromną konkurencję, bowiem kobiet użytkujących tej aplikacji jest o wiele, wiele mniej.

W zależności od tego, na jakie funkcje liczysz, z pewnością znajdziesz coś dla siebie wśród wyżej wspomnianych trzech pakietów. Nie obędzie się jednak bez płacenia – nawet najbardziej wytrwałe kombinowanie i lata doświadczenia w hakerstwie prawdopodobnie nie pomogą w tym, aby zdobyć Tinder Gold, Tinder Plus lub Tinder Platinum za darmo.

Pamiętając o sporych korzyściach, warto zastanowić się nad tym, aby kupić Tinder Gold i cieszyć się tym, co oferuje konto premium i jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych. 

Najnowsze wpisy na stronie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mój Ranking Najlepszych Portali 2024