Portal Randkowy Dla Bogatych – Który Wybrać? Ranking 2022

Autor:
av mini

Marcin Traszczyński

Ostatnia aktualizacja: 17 lip 2024

Jakiś czas temu, mój znajomy zadał mi niecodzienne pytanie. „Właściwie, to, w jakim celu powstały i co ważniejsze, czym różnią się serwisy randkowe dla bogatych mężczyzn, od pozostałych?”. Przyznam, że zdziwił mnie tym pytaniem, ponieważ zawsze wydawało mi się to dosyć oczywiste.

To pozornie proste pytanie uświadomiło mi jednak, że wcale nie jest to tak oczywiste, jak myślałem. Postanowiłem więc sprawdzić, co może zaoferować mi serwis randkowy dla bogatych, jakie serwisy warto wziąć pod uwagę, a także poznać ich zalety i ewentualne wady.

Ranking najpopularniejszych portali randkowych dla bogatych ludzi – 2022:

★ Mój wybór

Be2 Logo

Be2 jest jednym z najczęściej odwiedzanych i najbardziej polecanych serwisów randkowych wśród tych, które wybierają nie tylko bogaci mężczyźni, ale także kobiety. Jedną z jego największych zalet jest to, że z tego portalu randkowego korzystają wyłącznie realni użytkownicy. Zwiększa to znacznie bezpieczeństwo i zdecydowanie zmniejsza szansę na rozpoczęcie rozmowy z fałszywym użytkownikiem.

Zalety i wady portalu:

Zalety portalu:

 • Jeden z najbezpieczniejszych portali randkowych
 • Możliwość poznania bogatego mężczyzny i pięknych kobiet
 • Nowoczesna strona randkowa
 • Umożliwia poznanie osób z całego świata

Wady:

 • Konieczność założenia konta, aby móc rozpocząć rozmowę

Wybrany komentarz na temat Be2:

„Z portalu Be2.pl zacząłem korzystać dlatego, że pragnę poznać prawdziwą miłość. Udało mi się zarobić już trochę pieniędzy, teraz czas na ułożenie sobie życia. Najbardziej zadowala mnie tutaj proces weryfikacji, bo dosyć mam już wszystkich fałszywych kont na serwisach randkowych. Gdzie nie spojrzę to albo fałszywe konta, albo zwyczajna prostytucja. Dlatego właśnie doceniam to, że twórcy strony zadbali o pełne bezpieczeństwo i komfort podczas korzystania i zawierania nowych znajomości.

Kordian, 35 lat, Warszawa
12 lip 2022

Bez Zobowiązań

Jeśli nie interesuje Cię miłość niczym z telenoweli, a szukasz czegoś niezobowiązującego lub sam nie wiesz czego chcesz, to Bez Zobowiązań jest dobrą opcją. Możesz spotkać tam ciekawe osoby, które są otwarte na nowe doświadczenia.

Zalety i wady portalu:

Zalety portalu:

 • Spotykają się tu zamożni mężczyźni i supermodelki
 • Możliwość znalezienia kogoś do niezobowiązującej relacji
 • Nowy, coraz popularniejszy w Polsce portal
  Academic Singles logo

  Academic Singles to portal randkowy stworzony z myślą o osobach wykształconych. Dzięki skutecznej weryfikacji podczas zakładania konta, serwis dba o to, aby pojawiali się na nim wyłącznie ludzie wykształceni i przede wszystkim realni. Na tym portalu randkowym możemy poznać sporo bogaczy, których interesuje nie tylko randkowanie, ale także znalezienie szczęścia i spokoju u boku zaufanej osoby.

  Zalety i wady portalu:

  Zalety portalu:

  • Możliwość poznania singli milionerów
  • Umożliwia umawianie się na randki z wykształconymi osobami
  • Możliwość ustawienia na stronie wymagań i oczekiwań względem partnerki
  • Spora ilość filtrów do wyboru

  Wady:

  • Weryfikacja konta trwająca czasem nawet godzinę
  myDates logo

  Jako ostatni, jednak w żadnym wypadku nie gorszy, postanowiłem sprawdzić portal randkowy MyDates (FlirtHits). Jak wiadomo, nie każdy szuka miłości na długie lata, a właściciele tego portalu doskonale to rozumieją. MyDates łączy ludzi, szukających zarówno kogoś do stałej relacji, ale umożliwia także samotnym kobietom, jak i mężczyznom poznanie kogoś, z kim spędza fantastyczny urlop, wyjadą w długie wakacje i wreszcie przestaną odczuwać samotność.

  Zalety i wady portalu:

  Zalety portalu:

  • Ogromna ilość użytkowników
  • Możliwość poznania milionera
  • Wyrównany bilans płci użytkowników
  • Wyjątkowo bezpieczny portal randkowy

  Wady:

  • Brak możliwości sprawdzenia portalu bez zakładania konta.
  Tinder - Logo

  Popularność Tindra w ostatnim czasie znacznie wzrosła, nie tylko za sprawą dokumentu na popularnym serwisie filmowym, ale także dlatego, że zaczął on jeszcze mocniej dbać o komfort użytkowników. Portal, na którym kiedyś konto mógł założyć każdy, dziś jest w pierwszej trójce najchętniej odwiedzanych portali randkowych dla bogatych mężczyzn i bogatych kobiet. Jego największą zaletą według mnie, jest ogromna liczba użytkowników zakładających tam konta.

  Zalety i wady portalu:

  Zalety portalu:

  • Możemy poznać tam piękne kobiety i atrakcyjnych mężczyzn
  • Portal o profilu randkowym dla osób pragnących nowych doznań
  • Pozwala nam dowiedzieć się mnóstwo ciekawych informacji o innej osobie
  • Stworzony nie tylko dla młodych użytkowników

  Wady portalu:

  • Dłuższy niż standardowy proces rejestracji i weryfikacji

  Portal randkowy – kogo możesz tu poznać?

  Decydując się na poznanie nowej osoby na portalu randkowym, musimy wziąć pod uwagę fakt, że to, kogo poznamy, w dużej mierze zależy właśnie od tego, jaki portal randkowy wybierzemy. Jeżeli chcemy poznać kobietę wyedukowaną, warto wybrać portal randkowy stworzony z myślą o osobach wyedukowanych.

  Jeśli interesuje nas mężczyzna lub kobieta w dobrej sytuacji materialnej, możemy poznać ich z pomocą serwisów randkowych stworzonych z myślą o tej grupie społecznej. Ogromną zaletą portali randkowych jest obecnie to, że starają się one obrać wybrany kierunek i trafić do konkretnej grupy ludzi, a nie do wszystkich.

  Dzięki temu możemy znacznie zawęzić grono osób do poznania i skupić się przede wszystkim na tych, które najbardziej odpowiadają nam swoim stylem bycia, sytuacją materialną lub poziomem wykształcenia.

  Skąd pewność, że wybrana aplikacja randkowa jest w pełni bezpieczna dla użytkowników?

  Jednym z najlepszych wyznaczników, mogą okazać się oceny innych użytkowników. Zanim stworzyłem listę wybranych przeze mnie portali, postanowiłem sprawdzić, jakie opinię na ich temat mogę znaleźć w internecie. Jest to bardzo pomocne zwłaszcza wtedy, gdy mamy do wyboru sporą ilość różnych serwisów.

  Polecamy nasz ranking z topowymi darmowymi portalami randkowymi (ranking z 2022).

  Podsumowując

  Dzięki stale rosnącej liczbie nowo powstających serwisów randkowych nie musimy obawiać się o to, że żaden z nich nie sprosta naszym oczekiwaniom. Będąc osobą ze stabilną sytuacją finansową, warto skupić się przede wszystkim na tym, aby wybrany przez nas portal randkowy był bezpieczny. Niestety, nie wszystkie portale dbają o to, aby skrupulatnie weryfikować każdego użytkownika, przez co często narażamy się na różnego rodzaju komplikacje podczas poznawania nowych osób.

  Zanim zdecydujesz się na wybranie konkretnego serwisu, pamiętaj o tym, aby zapoznać się z opiniami i komentarzami na jego temat. Ułatwi Ci to w dużym stopniu wybranie bezpiecznego portalu. Obecnie istnieje mnóstwo portali z bogatymi użytkownikami. Jeśli Ty również do nich należysz, prawdopodobnie o wiele łatwiej i przyjemniej odnajdziesz się w gronie osób, które podobnie jak Ty, mają stabilną sytuację finansową i pragną poznać kogoś, z kim będą mogły przeżyć niezapomniane chwile, bez konieczności spoglądania na finanse.

  Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł, zapraszam Cię do zapoznania się z moimi pozostałymi. Dowiesz się dzięki nim wielu korzystnych i ciekawych informacji na temat portali i nie tylko.

  Moja ocena:

  Najnowsze wpisy na stronie

  0 komentarzy

  Wyślij komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *