Katolicki Portal Randkowy – Mój Ranking – Który warto Wybrać?

Autor:
av mini

Marcin Traszczyński

Ostatnia aktualizacja: 25 mar 2023

Dlaczego tak niewiele mówi się o katolickich portalach randkowych? Co przyczyniło się do złej sławy serwisów matrymonialnych? Niestety przez długi okres czasu błędnie pielęgnowany był pogląd o tym, że portale randkowe nie są miejscem przeznaczonym dla katolików, gdyż promują wyzwolony tryb życia i rozpustę. Nic bardziej mylnego!

W internecie każdy znajdzie swoje miejsce, dlatego przychodzę tutaj z pomocą, by wskazać idealne platformy, przeznaczone wyłącznie na katolickie randki. Poniższy ranking katolickich portali randkowych zawiera 5 pozycji serwisów przeznaczonych wyłącznie dla osób wierzących.

Najlepsze Katolickie Portale Randkowe – Mój Ranking:

Mój wybór

Be2 Logo

Spośród wszystkich portali randkowych to właśnie Be2 wyznacza się największą liczbą chrześcijan pośród swojej społeczności. I choć nie jest to typowo katolicki portal – wszyscy tutaj są poważnie nastawieni, by odnaleźć drugą połówkę.

Zalety portalu:

 • wyszukiwarka umożliwia wybór osób wyznających tę samą wiarę
 • 40% zarejestrowanych użytkowników znalazło drugą połówkę w okresie 2 miesięcy użytkowania
 • proces rejestracji jest łatwy i szybki
 • dbałość o bezpieczeństwo jest jednym z najwyższych priorytetów serwisu

Wybrany komentarz na temat Be2:

„Początkowo moi znajomi nie rozumieli dlaczego szukam kogoś o zabarwieniu katolickim na portalu, który nie uchodzi jako typowy katolicki portal randkowy. Nie chciałam jednak popadać w skrajność i o dziwo, wybierając serwis bardziej neutralny, trafiłam dokładnie na osoby, którymi chciałam się otaczać resztę życia. Przyjaciele, znajomości ale również na kogoś kto w związku stawia mnie ponad wszystko. A wszystko to zaczęło się od jednej randki! ?

Justyna 38 lat, Chełm
17 października 2021

chrześcijańskie randki - jaki portal randkowy wybrać?

Miejsce 2 – Chrześcijańskie Randki – portal randkowy promujący chrześcijańskie wartości, miłości i katolickie randki

Katolicki portal przeznaczony wyłącznie dla wierzących singli, którzy chcą zagłębić się w świat internetowych randek, zachowując przy tym swoje wartości. Niezależnie od pożądanego typu relacji – użytkownicy znajdują tu miłość, randki, partnera do związku oraz przyjaciela.

Zalety portalu:

 • nastawiony wyłącznie na katolickie randki
 • przeznaczony wyłącznie dla osób poszukujących poważnego związku lub partnera ukierunkowanego na zawarcie małżeństwa
 • użytkownicy częściej nastawieni są na dogłębne poznanie drugiej osoby niż na cielesny aspekt znajomości
 • jeden z niewielu typowo katolickich portali randkowych na polskim rynku
eDarling logo

Miejsce 3 – eDarling – portal randkowy z największym powodzeniem w skutecznym dobieraniu partnerów

Jeśli królującymi wartościami w naszym życiu – jest bezpieczeństwo, zaufanie i miłość – eDarling będzie doskonałym wyborem dla Ciebie. Jest to portal randkowy cieszący się naprawdę wysokim zaufaniem ze strony swoich użytkowników.

Zalety portalu:

 • pomimo tego, że nie jest to typowy katolicki portal randkowy, wśród jego społeczności niemal połowa to chrześcijanie
 • miłość jest najczęściej wybieranym typem relacji przez użytkowników
 • portal zrzeszający osoby wierzące z całego świata
 • najbardziej zaufany portal w Polsce
Chrześcijańskie portale randkowe.

Miejsce 4 – Zapisani Sobie – polski katolicki portal randkowy przeznaczony do pomocy osobom wierzącym w znalezieniu miłości

W kościele katolickim często wyklucza się randki online w obawie przed tym, że portale randkowe promują wyłącznie ludzką seksualność. By przeciwstawić się takiej narracji, stworzono ZapisaniSobie – idealne miejsce dla katolików.

Zalety portalu:

 • podtrzymuje wartości promowane przez kościół katolicki
 • zrzesza ludzi tej samej wiary
 • użytkownicy nastawieni na poważną relację, poszukiwanie drugiej połówki i jedyną, prawdziwą miłość
 • portal o 14-letnim stażu
Katolickie Portale Randkowe - czy warto?

Miejsce 5 – Katolikus – najwyższy stopień powodzenia w tworzeniu relacji

Społeczność portalu Katolikus to często osoby, które do relacji podchodzą w sposób dość poważny. Celem portalu jest w końcu zrzeszanie ludzi, którzy poszukują prawdziwej miłości, którą będą mogli przypieczętować ostatecznie przed ołtarzem.

Zalety portalu:

 • społeczność ukierunkowana na poważne związki
 • wiara pełni rolę jednego z najważniejszych filarów
 • dbałość o bezpieczeństwo użytkownika
 • całkowicie darmowy portal randkowy

Tworząc powyższy ranking, zadbano o to, by każdy serwis wpisywał się w wymogi, które powinien spełniać katolicki portal randkowy. Wykluczono więc wszelkie platformy oferujące możliwość poszukiwań randki erotycznej, zaś skupiono się na tym, by wybrać najlepszy portal randkowy, przeznaczony do dobierania wierzących singli w par.

Katolicki Portal Randkowy – co go wyróżnia na tle innych serwisów?

W świecie randkowym pełno miejsc, które dzielą się na najróżniejsze kategorie – od zwykłych randek, po seks portale, ale nawet i platformy, które przenoszą krąg katolicki do internetu. Każda z nich jest różna, każda też ma różną społeczność i inne zasady, które powinni przestrzega użytkownicy strony.

Jak stworzyć swój profil?

Tak jak każdy inny serwis, każdy katolicki portal randkowy wymaga od nas dokonania rejestracji, zanim uzyskamy kompletny dostęp do wszystkich usług portalu. Zazwyczaj wymagane do tego jest jedynie podanie nazwy użytkownika, wieku, płci, adresu e-mail oraz utworzenie wystarczająco silnego hasła.

Tak jak w każdym innym przypadku do założenia konta będzie konieczne znalezienie odpowiedniego zdjęcia profilowego, stworzenie profilu i wybranie swoich preferencji związkowych. Po tym masz już zupełnie otwartą rękę – możesz wybrać zwyczajną rozmowę, inicjować spotkania czy też randki.

Drobna uwaga!

Pamiętaj jednak, że żaden portal randkowy o charakterze chrześcijańskim nie zaakceptuje wyzywających zdjęć i dwuznaczności. Postaw na klasę, kulturę i samego siebie – tutaj istotna będzie nie tylko wiara w Boga, ale również wiara w swoje własne możliwości.

Czy chrześcijańskie serwisy randkowe są bezpłatne?

Niezależnie od tego czy dany portal randkowy ma neutralną grupę odbiorców, czy też nastawiony jest głównie na chrześcijan, każdy serwis, który łączy singli, musi zarabiać sam na siebie. A odbywa się to przy pomocy kilku mikropłatności.

Płatność – za co i ile?

Nieraz ogranicza się to do tego, że osoby, które chcą zawierać nowe znajomości przy pomocy wiadomości, muszą wykupić określoną liczbę fikcyjnych punktów, które im na to pozwolą. Ceny za to zazwyczaj nie przekraczają kilkudziesięciu złotych.

Istnieje też opcja, która jest nieco większym uwiązaniem dla użytkownika. Jest to subskrypcja, która polega na comiesięcznym wykupieniu dostępu do usług premium danego portalu. Jest to nieco bardziej skomplikowana wersja, gdyż jej koszt jest zależny od okresu, na który chcemy ją wykupić. Jest to jednak proces, który jest odnawiany automatycznie, więc warto pamiętać o okresie odnowienia, by uniknąć automatycznego pobierania opłat z konta.

Czy chrześcijański portal randkowy to odpowiednie miejsce dla mnie?

Gdybym miał postawić się na miejscu osoby poszukującej właściwego portalu randkowego dla siebie, zadałbym sobie kilka podstawowych pytań, które skutecznie powinny upewnić mnie w tym, że powyższe propozycje portali w rankingu to miejsce dla osoby takiej jak ja.

Czego właściwie szukam?

Czy jestem nastawiony na poważną relację? Może chciałbym w swoim otoczeniu po prostu kogoś, kto podzielałby moje poglądy? A może zależy mi po prostu na tym, by poznać nowych znajomych lub chodzić na niezobowiązujące randki? Jeśli czegoś szukam – warto po to sięgnąć. To nie tak, że na każde z tych pytań jest jedna poprawna odpowiedź, a wszystkie inne są złe.

W internecie kobiety wyjątkowo cenią sobie bezpośredniość, dlatego nie ma żadnych powodów, by budzić w innych nadzieję i stwarzać coś, na co nie jesteśmy nawet gotowi. Tu nie chodzi przecież wyłącznie o nasze dobro.

Czy jestem gotowy na poważny związek?

Osoby w średnim wieku często decydują się na zapoznanie się ze światem randkowym z zamiarem, by poznać kogoś, z kim będą mogli spędzić całe swoje życie. Kogoś, kto podzieli ich zainteresowania, kogoś, kto skupi na nich całą swoją uwagę i przede wszystkim kogoś o podobnych poglądach do swoich.

W przypadku, gdy czujesz tę pewność – spróbuj, daj sobie szansę, by poznać ludzi z Twojej okolicy, którzy wzbogacą Twoje życie. Czasem wystarczy przecież jedna randka, by poznać, jak różne są wasze osoby, a w tej sposób dużo łatwiej poznać czy ten ktoś to właściwa osoba dla nas.

Podsumowując

Nie jest to miejsce dla każdego, ale z pewnością wiele osób doceni uroki chrześcijańskich portali randkowych. Oznacza to tyle, że może nie należy to do miejsc dość uniwersalnych, ale z pewnością będzie miejscem, w którym dużej ilości osób będzie łatwiej się odnaleźć w środowisku osób bliskim ich poglądów.

Randki są możliwe nawet w świecie online, jednak by tego dokonać, należy najpierw znaleźć odpowiednich ludzi. Jednak, by znaleźć takich ludzi, wystarczy skupić swoją uwagę na odnalezieniu miejsca, które będzie ich skupiskiem. Staje się to dużo łatwiejsze z moim rankingiem najlepszych katolickich portali randkowych.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *