Pieprzyc.com – Moja Recenzja Portalu i Opinie Użytkowników

Autor:
av mini

Marcin Traszczyński

Ostatnia aktualizacja: 3 gru 2022

Każdy, kto spędził już trochę czasu na portalach randkowych wie, że znalezienie odpowiedniego partnera niekiedy graniczy z cudem. Ludzie mają rozbieżne oczekiwania. Czasami trudno mi wyczuć, czy druga osoba chce wspólnie gapić się na księżyc i zajadać delicje, czy chodzi wyłącznie o seks.

Kiedy rejestrujesz się na portalu Pieprzyć, wątpliwości gdzieś się ulatniają. Zresztą sama nazwa wskazuje, z jakimi intencjami się tam przebywa.

Academic Singles  - co oferuje portal?
Moja ocena:
4.82/5 
Rodzaj portalu: Wyłącznie seks
Zalecany wiek: 25+ (przewaga użytkowników 30+)
Współczynnik płci: 45% kobiety : 55% mężczyźni
Liczba użytkowników (2022): ponad 1,2 mln

 Rejestracja w serwisie Pieprzyć

Miałem pewne wątpliwości, kiedy usłyszałem o tym portalu – enigmatyczna nazwa, na pierwszy rzut oka nieprzejrzysty interfejs… ale zaryzykowałem. Wiedziałem, że użytkownicy szukają tam głównie seksu. Spodobała mi się taka wizja, bo ostatnie tygodnie spędziłem w okropnym celibacie i uznałem, że trzeba działać.

Muszę przyznać, że ogromnym plusem portalu randkowego Pieprzyc com jest darmowa rejestracja. Mam wrażenie, że w ostatnim czasie takie skoki na kasę są coraz bardziej powszechne, więc się ucieszyłem. Tworzenie konta jest proste i przejrzyste – trzeba najpierw wypełnić dane. Określasz swoje podstawowe preferencje (płeć, wiek etc.), lokalizację, wymyślasz login i dodajesz zdjęcie profilowe.

No, pod tym względem jest to portal randkowy jak każdy inny. Następnie możesz przejść do selekcji potencjalnych kandydatów i kandydatek, co jest oczywiście bardzo ładnym określeniem na wybranie kogoś, z kim chcesz się… pieprzyć.

Znalezienie odpowiedniego partnera na portalu Pieprzyc com

Świetnie zdaję sobie sprawę, że to okrutne porównanie, ale korzystanie z tej strony randkowej przypomina nieco szukanie przedmiotów na OLX. Nie mówię jednak, że to mankament – wręcz przeciwnie. Szukanie niezobowiązujących spotkań jest dzięki temu bardzo łatwe. Możesz szybko znaleźć osoby mające podobne zainteresowania i szybko zacząć pisać z wybraną osobą.

Wszystko z powodu specjalnej wyszukiwarki umożliwiającej łatwe znalezienie partnera na zasadzie selekcji. Wprowadzasz informacje na temat swoich wymagań i przeglądasz konta innych użytkowników, którzy je spełniają. W wynikach wyszukiwania znajdziesz profile potencjalnych partnerów lub partnerek. Strona Pieprzyc jest pod tym względem znacznie bardziej przejrzysta niż inne portale randkowe

W zaciszu własnego domu możesz czatować z innymi użytkownikami już po krótkim czasie. Wprawdzie ruch na stronie nie jest spektakularnie duży, ale wbrew pozorom nie są to same boty. Ich współczynnik wobec prawdziwych użytkowników, przynajmniej z tego co doświadczyłem, jest bardzo niski. To kolejny czynnik wyróżniający Pieprzyć na tle innych nowo powstałych portali randkowych.

Jeśli chodzi o ciekawostki dotyczące działania strony, większe uznanie potencjalnej partnerki możesz zdobyć, wykupując tak zwane lodołamacze, a więc odpowiednich facebookowych zaczepek lub tinderowych superlajków.

Mankamentem dla wielu osób może być fakt, że szanse na jakąkolwiek udaną randkę zwiększa… zakup specjalnych kredytów, które umożliwiają wysłanie wiadomości innym użytkownikom. Dzięki temu jednak poszukiwanie partnera jest jednak czymś, w co warto inwestować – wiadomości bywają raczej przemyślane i według opinii użytkowników mniej jest tutaj desperatów niż na wielu innych stronach (wbrew pozorom, które sugeruje nazwa).

Zachęcamy by sprawdzić nasz najnowszy rankich gdzie znajdziesz darmowe portale randkowe – ranking z tego roku!

Używałeś Pieprzyć.com? Kliknij tutaj, by dodać swoją opinię

2 kwietnia 2022

„Serwis całkiem ok. Bez premium było słabo ale jak wykupiłem to się czuję jak alfons. Brakowało mi takiego miejsca w internecie gdzie wszystkie babki są takie fajne i bezpośrednie. Pozdr.”
no avatar Rafał, 37 lat no avatar Jarocin
OK Przydatna opinia (31 głosów)

8 września 2021

„Znalezienie partnerki trochę mi zajęło, ale spotkaliśmy się raz, drugi, trzeci… i jest bardzo fajnie. Zero zobowiązań, a ile radości… Polecam korzystanie z tego serwisu, by znaleźć kogoś do seksu. Ciekawe profile, interesujące rozmowy, ale przede wszystkim atrakcyjne kobiety. Samoocena skacze w górę, nie ukrywam :))”
no avatar Robert, 42 lata no avatar Warszawa
OK Przydatna opinia (10 głosów)

29 sierpnia 2021

„wiele lat walczylem z niesmialoscia i brakiem pewnosci siebie ale w koncu wyszedlem ze strefy komfortu i zaczalem od internetu. na pieprzyc znalazłem kilka fajnych koleżanek, a potem wykupiłem premium i było ich jeszcze więcej. nie kazde spotkanie było fajne, ale otworzyłem się na ludzi. w zasadzie na kobiety haha”
no avatar Marcin, 32 latano avatar Jastrowie
OK Przydatna opinia (9 głosów)

14 października 2021

„Mało interesujących panów a może po prostu ja miałam pecha. Pewnie będę co jakiś czas wracała, ale nie robię sobie dużych nadziei. Ale znalezienie partnera teraz jest coraz trudniejsze zwłaszcza w moim wieku.”

 

no avatar Agata, 40 latno avatar Sopot
OK Przydatna opinia (8 głosów)

Konto premium na portalu Pieprzyć

Nie chcę owijać w bawełnę, ale prawda bywa okrutna: mężczyźni mają na tego rodzaju portalach randkowych trochę gorzej, niż kobiety. Wiedzą to wszyscy korzystający chociażby z Tindera. Dlatego żeby zainteresować sobą kobiety, najlepiej o podobnych zainteresowaniach i upodobaniach, musisz się postarać. W serwisie Pieprzyć warto stworzyć przyciągający profil i zainteresować sobą w pierwszych wiadomościach.

Jeśli jednak chcesz, żeby znalezienie partnera było łatwiejsze, z pewnością powinieneś zwrócić uwagę na pakiet premium. Ta strona randkowa oferuje bardzo tanie członkostwo premium, szczególnie w porównaniu do innych tego rodzaju stron. Za niespełna 25 złotych miesięcznie możesz liczyć na:

  • Miejsce na samym szczycie wyników wyszukiwania,
  • Wyróżnienie profilu (specjalna odznaka),
  • 5 darmowych lodołamaczy,
  • Promocje na zakup kredytów.

Choć lista nie wydaje się długa, to każdy użytkownik premium będzie zadowolony z tego pakietu. Za te grosze możesz poczuć się jak prawdziwy król Pieprzyć i… pieprzyć (przepraszam, nie mogłem się powstrzymać). Musisz jednak pamiętać, że konto premium nie oferuje darmowych kredytów, a jedynie zniżki na ich zakup.

Wady i Zalety Pieprzyc.com:

Zalety

plusPrzejrzystość i łatwość obsługi;
plusDuże korzyści z konta premium;
plusDziała sprawnie w każdej przeglądarce;
plusŁatwa rejestracja;
plusMimo małej popularności duża baza aktywnych użytkowników.

Wady

plusBrak aplikacji mobilnej;
plusMimo wszystko premium jest raczej obowiązkowe, jeśli chcesz skutecznie działać.

Korzystanie z Pieprzyć – luźne podsumowanie

Użytkownicy i ich profile są bardzo przyzwoici – jak wspomniałem, mało botów, za to sporo osób nastawionych konkretnie na seks. Członkostwo premium nie jest wydmuszką i ułatwia sprawę, do interfejsu bardzo szybko możesz się przyzwyczaić. Rejestracja krok po kroku jest łatwa, serwis działa sprawnie i dobrze wykrywa lokalizację. Możliwości są duże.

Oczywiście skuteczność zależy w dużej mierze od tego, czy jesteś odpowiednio charyzmatyczny i umiesz zagadać albo przynajmniej stworzyć fajny profil. Choć dla mężczyzn sytuacja zawsze będzie trochę bardziej skomplikowana na stronach tego rodzaju, to tutaj premium znacznie wynagradza szanse.

Preferencje użytkowników są rozległe, a znalezienie naprawdę ciekawej partnerki zajęło mi dosłownie dwa wieczory.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *