Badoo – portal randkowy – Dogłębna Recenzja oraz Opinie Użytkowników

Autor:
av mini

Marcin Traszczyński

Ostatnia aktualizacja: 25 mar 2023

Portal Randkowy Badoo już od 2006 roku prężnie zbiera nowe plony w postaci nowych, aktywnych użytkowników. To, co szczególnie wyróżnia sam portal na tle innych to model biznesowy freemium, który opiera się na tym, że główne (a zatem najważniejsze) funkcje portalu są kompletnie darmowe.

Jak portal Badoo spodobał się użytkownikom? Jakie ma powiązanie z Facebookiem? I dlaczego wyświetla się tak wysoko w wynikach wyszukiwania? Poniższa recenzja z pewnością rozwieje wątpliwości tych, którzy poszukują odpowiedniej aplikacji dla siebie. Serdecznie zapraszam do dalszego czytania.

Na czym polega badoo?
Moja ocena:
4.85/5

Rodzaj portalu: Różnorodny Typ Relacji (Związki, Przyjaźnie oraz Seks)

Zalecany wiek: 18+ (przewaga użytkowników 30+)

Współczynnik płci: 52% kobiety : 48% mężczyźni

Liczba użytkowników (2021): ponad 486 mln

W odróżnieniu od świata rzeczywistego, Badoo to aplikacja która w dość łatwy i oczywisty sposób może podnieść Twoją skuteczność w randkowaniu poprzez wykreowanie wizji Ciebie, która będzie prawdziwa, szczera, a przede wszystkim atrakcyjna w oczach innych.

Tego jak jej użyć właściwie dowiesz się czytając poniższą recenzję. Gdyż jedyne co powstrzymuje Cię przed zawojowaniem w świecie internetowych randek jest brak wiedzy jak skutecznie posługiwać się metodami, które są dla Ciebie w pełni dostępne.

Rejestracja – jak jej dokonać na portalu randkowym Badoo?

Nie jest możliwe poznanie portalu randkowego bez ówczesnego zagłębienia się w jego progi. Od czego więc należy zacząć, by zrobić to raz, a dobre? Już spieszę z pomocą! Pierwszym, kluczowym przystankiem będzie tutaj wypełnienie wstępnego formularza.

Taki formularz zawiera podstawowe informacje o użytkowniku, w tym – imię, datę urodzenia, miasto pochodzenia, płeć, dostatecznie silne hasło, (co najważniejsze) adres e-mail i … W zasadzie to wszystko, czego potrzebujemy.

Dlaczego mail jest tak istotny? Otóż dlatego, że to właśnie przy jego pomocy będziemy mogli potwierdzić prawdziwość swojego konta. A dokonamy tego poprzez naciśnięcie w link weryfikacyjny, który przyjdzie na naszą pocztę w wiadomości.

baddo - jak stworzyć konto?

Jakie Kroki Postawić Następnie?

Zdaję sobie sprawę z tego, że kroki stawiane na portalu randkowym Badoo dla wielu mogą być pierwszą stycznością z serwisami matrymonialnymi. I właśnie dla takich osób przygotowałem kilka drobnych rad, które skutecznie pomogą im odnaleźć się wśród społeczności portalu.

Zdjęcie Profilowe

Wybór zdjęcia profilowego to wcale nie taka łatwa sprawa, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. A jest to spowodowane tym, że większość osób korzystających z uroku portalu randkowego, niestety nie potrafi wykonywać dobrych zdjęć. A wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad!

Postaw na dobre oświetlenie.

To już niemal połowa sukcesu, naprawdę! Zacieniona kuchnia, szara poświata ani też nocne barwy nie przedstawią nas w pozytywnym świetle. Dosłownie i w przenośni. Postawmy więc na jasną przestrzeń oraz równomierne oświetlenie.

Pokaż się.

Owszem, jest to doprawdy oczywiste, jednak przez wielu (również wśród społeczności Badoo) zrozumiane opacznie. Racja- zdjęcie profilowe powinno zawierać przede wszystkim Twoją twarz, postaraj się jednak pokazać ją w całości, zamiast wrzucać w połowie uciętą lub stawiać na mylące zdjęcie grupowe.

Uśmiechnij się.

I to nawet nie kwestia tego, że uśmiech przyciąga ludzi ze względu na atrakcyjność fizyczną. Błąd, za tym kryje się znacznie więcej – ludzie uśmiechnięci sprawiają wrażenie osób bardziej otwartych, a takie (jak pokazują badania) znacznie częściej zachęcają ludzi do kontaktu.

Opinie Użytkowników na Temat Portalu Randkowego Badoo:

11 lipca 2021

„Założyłam konto tutaj za pośrednictwem Facebooka, gdyż to właśnie tam najczęściej natrafiałam na reklamy portalu. Najczęściej co prawda korzystam tam z czatu i rozmów w świecie online.
Spotkałam tutaj chłopaka z Singapuru, który podziela moje zainteresowania. A to dzięki opcji czatowania z osobami z całego świata. Polecam i nakłaniam do korzystania!”

no avatar Weronika Ś. 32 lata no avatar Nowy Sącz

OK Przydatna opinia (25 głosów)

1 sierpnia 2021

Przy korzystaniu z serwisu Badoo, od wersji z przeglądarki znacznie bardziej wolę korzystać z aplikacji mobilnej, którą mogę połączyć z moim kontem na facebooku. W ten sposób rejestracja jest nie tylko darmowa ale również szybsza, gdyż wszystkie dane są uzupełniane przy pomocy gotowego konta na facebooku.

no avatar Tymon B. 30 lat no avatar Kraków

OK Przydatna opinia (20 głosów)

26 maja 2021

„To już moja trzecia wizyta na portalu randkowym Badoo, dodam jeszcze że każda poprzednia kończyła się dla mnie wejściem w związek… tym razem też nie wyszło.
Utworzyłem profil w serwisie na nowo, wykupiłem badoo premium i już zebrałem całkiem imponujące grono zainteresowanych kobiet. Badoo to świetny serwis! Polecam i zachęcam do założenia na nim konta!

no avatar Sylwester U. 35 latno avatar Krynica Morska

OK Przydatna opinia (18 głosów)

1 grudnia 2021

Ja tak szybko dodam jeszcze, że jak na darmowe konto -każdy użytkownik otrzymuje od badoo naprawdę wiele funkcji. bez konieczności zakupu konta premium. ja cieszę się podstawowym profilem i wszystkie usługi mi w zupełności wystarczają – jeśli jeszcze nie korzystasz z badoo, koniecznie załóż profil w tym świetnym serwisie 😀

no avatar Karolina R. 32 latano avatar Starogard Gdański

OK Przydatna opinia (15 głosów)

9 października 2021

„Szkoda trochę, że do wymieniania wiadomości na badoo konieczne jest najpierw połączenie w pary, bo jeśli nie jesteś wyjątkowo atrakcyjny, nie możesz nawet spróbować zainteresować swoją osobowością nikogo.
Czatowanie jest w porządku, jednak częstonie można nawet oczekiwać odpowiedzi, bo choć w opisie dużo kobiet ma wpisane „napisz pierwszy” to wciąż nie pokaże zainteresowania w konweracji i odpisze.

no avatar Rafał A. 36 latno avatar Środa Wielkopolska

OK Przydatna opinia (10 głosów)

21 listopada 2021

Czasami zdarzają się dziwne wiadomości, prośby o podanie lokalizacji czy podejrzane linki. Napisałem wiadomość obsłudze portalu i zasugerowałem kilka wskazówek jak temu zapobiec a jedyną pomocą jaką otrzymałem było zablokowanie lub zgłoszenie takich osób. wydaje mi się to trochę mało jak na tak popularną stronę.

no avatar Hubert E. 30 latno avatar Wrocław

OK Przydatna opinia (9 głosów)

Konto premium czy konto bezpłatne – jakie są różnice?

Badoo w dużej mierze zawdzięcza swoją popularność temu, że do korzystania i założenia konta na portalu randkowym nie ma konieczności wykupienia funkcji premium. Serwis jest zdatny do działania zarówno dla osób posiadających konto nieodpłatne, jak i płatne.

Cały wybór jest wyłącznie preferencją oraz decyzją użytkownika, której serwis w żaden sposób nie narzuca. Oczywistym faktem jest jednak to, że profil w wersji VIP będzie znacznie bardziej wypasiony od tego ogólnodostępnego. I oto podstawowe różnice…

Konto za darmo na Badoo – dostępne funkcje:

 • Darmowy proces rejestracji – przy pomocy profilu na Facebooku, na Google oraz adresu e-mail
 • Nieograniczona liczba wiadomości wychodzących i przychodzących (aplikacja zezwala na to dopiero po wzajemnym dodaniu się do pary)
 • Udostępniona lokalizacja pozwala na podsuwanie osób z Twojej okolicy
 • Użytkownik może zmienić widoczność statusu swojego profilu – z aktywnego na niewidoczny
 • Aplikacja obsługuje język polski oraz kilka innych (możliwość wyboru)

Wersja Płatna Badoo – dodatkowo oferowane funkcje:

 • Możliwość podejrzenia kto polubił nasz profil na Badoo
 • Szansa na rozpoczęcie rozmowy z każdym – włącznie z najpopularniejszymi kontami oraz tymi, które jeszcze nie odwzajemniły naszej pary
 • Możesz podejrzeć kto dodał Cię do ulubionych
 • Funkcja anonimowego odwiedzania profili innych użytkowników
 • Profil płatny posiada możliwość cofnięcia i zmiany swojego wyboru

Badoo Premium – Cennik:

 • 1 tydzień – 100 kredytów – 21,99 PLN
 • 1 miesiąc – 550 kredytów – 73,99 PLN
 • 3 miesiące – 1250 kredytow – 174,99 PLN
 • Na zawsze – nieskończona liczba kredytow – 414,99 PLN

FAQ – Zobacz Najczęściej Zadawane Pytania

Strona Badoo.com należy do firmy Badoo Trading Limited. Twórcy firmy cenią sobie komfort, dlatego już na wstępie zadbali o to, by portal nie budził w nikim żadnych wątpliwości, a jeśli już takie się pojawią, były one rozwiązywane szybko.

Czy moi znajomi wiedzą, że posiadam konto na Badoo?

Prawda jest taka, że to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Co przez to rozumiem? Otóż to, że w każdej chwili możemy podzielić się osobami w naszych kontaktach w telefonie oraz wybrać opcję, by numery tam zawarte zostały zablokowane przez aplikację.

Czy Badoo jest bezpieczne?

Oczywiście, że tak. Twórcy serwisu postawili sobie za zadanie wykreowania portalu Badoo na najbardziej zaufany portal wśród użytkowników. I jest to dokonywane głównie za sprawą trzech kwestii – sumiennej pracy moderatorów, protokołu szyfrującego SSL oraz Biura Obsługi Klienta.

Na czym polega współpraca Facebooka oraz Badoo?

Badoo jest prawdopodobnie jednym z najczęściej przewijających się portali na Facebooku, a jest spowodowane tym, że sam portal należy do jednych z największych platform matrymonialnych w internecie, przez co duża część jego społeczności jest również użytkownikami platformy Facebook.

Facebook umożliwia też pobranie danych użytkownika, dzięki czemu nasz profil zostanie stworzony sam, a tym samym my możemy od razu przejść do bardziej wygodnych działań z nim powiązanych. Mówiąc kolokwialnie – Facebook pozwala nam przejść do sedna spraw.

Czy badoo ma aplikację?

Wady i Zalety Badoo:

Zalety

plusDzięki wykorzystaniu lokalizacji algorytm serwisu podsuwa nam w pierwszej kolejności osoby znajdujące się w naszej bliskiej okolicy
plusBezpłatna wersja w zupełności wystarczy do poznania właściwej osoby
plusNieograniczona liczba wiadomości – ta funkcja w żadnym stopniu nie zależy od tego jaki status profilu posiada
plusFunkcja rozmów wideo
plusWszystkie zdjęcia dodane przez użytkowników można przeglądać dobrowolnie
plusSam decydujesz jakie i ile informacji pojawi się na Twoim profilu

Wady

plusBrak zdjęcia uniemożliwia rozpoczynanie i odpowiadanie na wiadomości
plusKonieczność udostępnienia lokalizacji odejmuje anonimowości
plusDość wysokie kwoty za zakup płatnej wersji
plusPolski odpowiednik aplikacji jest nieco bardziej ograniczony od jego pierwotnej wersji

Podsumowanie – co osobiście sądzę o Badoo?

To jeden z niewielu przypadków, gdy powiedzenie – portal jak portal, byłoby krzywdzące. I mówię te słowa z głębi serca w pełnym przekonaniu. Jest to miejsce, gdzie społeczność jest otwarta na nowe kontakty, a sami twórcy wysoce dbają o ich zadowolenie.

Ogromnie polecam portal Badoo tym, którzy dotychczas nie mieli szansy nacieszyć się powodzenie w randkach online. Więc jeśli Ty należysz do grona takich osób – ten portal będzie odpowiedni właśnie dla Ciebie. Sam sprawdź i zobacz jak zmienia się Twoje życie.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *