Ukraiński Portal Randkowy – Który Wybrać? Ranking 2024

Autor:
av mini

Marcin Traszczyński

Ostatnia aktualizacja: 17 lip 2024

Od kilku lat portale randkowe notują niesamowity wzrost przybywających użytkowników, którzy upatrują w nich szansę na znalezienie drugiej połówki i ułożenie sobie życia, lub poznanie kogoś, kogo interesuje jedynie przelotna znajomość i dobra zabawa.

Wśród najczęściej odwiedzanych portali coraz częściej zaczęły pojawiać się ukraińskie portale randkowe. Zarówno polscy mężczyźni, jak i kobiety, upatrują w tym możliwości poznania kogoś, zza południowo-wschodniej granicy Polski.

Postanowiłem więc sprawdzić, jaki jest najpopularniejszy ukraiński portal randkowy, czy można poznać na nim tylko ukraińskie dziewczyny i mężczyzn, a także czy zakładają oni konta na innych portalach randkowych.

Najpopularniejsze Serwisy Randkowe dla Obywateli Ukrainy – Ranking:

★ Mój wybór

Wschodnie Randki

WschodnieRandki to najczęściej odwiedzany portal randkowy, stworzony przede wszystkim z myślą o osobach pochodzących z Ukrainy, ale także o pozostałych osobach, które pragną poznać kobiety i mężczyzn z tego wyjątkowego, wschodnioeuropejskiego kraju.

Oprócz obywateli Ukrainy, swoje konta posiada tam także mnóstwo Polaków.

Kolejną ogromną zaletą jest to, że w przeciwieństwie do wielu innych portali, praktycznie wszystkie konta nowych użytkowników są weryfikowane, dzięki czemu unikamy obawy, że czekają tam na nas oszuści.

Zalety portalu:
 • Weryfikacja konta
 • Skupiony na użytkownikach ze wschodniej granicy
 • Ogromna ilość aktywnych użytkowników
 • Możliwość poznania osób z innych krajów
Be2 Logo

Be2 jest portalem z siedzibą w Zurychu. Na tym międzynarodowym portalu randkowym, z łatwością możemy poznać osoby pochodzące zarówno ze Szwajcarii, Niemiec, Polski lub Ukrainy. Największą zaletą portalu, która zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, jest to, że portal Be2 stara się eliminować wszystkie fałszywe konta i nieuczciwych użytkowników.

Bilans płci wśród użytkowników zdecydowanie przeważa na korzyść kobiet. To aż 57% profili kobiet, do 43% profili mężczyzn. Z męskiego punktu widzenia, wydaje mi się, że można potraktować to jako sporą zaletę, szczególnie wtedy, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że na wielu innych portalach randkowych, zazwyczaj większość profili należy do męskiego grona.

Zalety portalu:
 • Większość użytkowników to kobiety
 • Tysiące użytkowników
 • Nowi użytkownicy wciąż zakładają tam swoje konta
 • Jeden z najbardziej popularnych serwisów randkowych
SexKontakt.com logo

Jako trzeci portal, postanowiłem sprawdzić serwis Sexkontakty. Na samym początku zaskoczyła mnie naprawdę ogromna ilość użytkowników. To ponad 189 000 użytkowników, z czego prawie 60% to kobiety!

Kolejną zaletą serwisu Sexkontakty jest bezpieczeństwo, które oferuje. Transfer danych zabezpieczony jest specjalnym protokołem SSL, który zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo dla wszystkich ludzi, korzystających z tego serwisu. Podczas przeglądania wielu różnych portali, poznałem naprawdę przeróżne sposoby na to, jak łatwo można zostać oszukanym.

Fakt, że osoby odpowiedzialne za ten serwis dbają o bezpieczne korzystanie z niego, a w dodatku potrafią zrobić to dobrze, jest zachęcający do tego, aby założyć tam konto. Chciałbym, aby wszystkie serwisy randkowe podchodziły do tego wyjątkowo ważnego tematu dokładnie w taki sposób.

Zalety portalu:
 • Transfer danych zabezpieczony protokołem SSL
 • Ogromna ilość kobiet korzystających z portalu
 • Konta należące do realnych osób
 • Weryfikowany jest każdy użytkownik serwisu
Singles50 Logo

Singles50 jest według mnie wyjątkowym portalem, ponieważ pozwala on nam poznać nie tylko dziewczynę lub mężczyznę pochodzącego z Ukrainy, Polski lub innego europejskiego kraju, ale podczas korzystania możemy poznać także osoby, które ukończyły już 50 lat. Przeglądając różne portale randkowe, często dochodziłem do wniosku, że w internecie brakuje portalu, na którym można poznać także nieco starsze osoby.

Oprócz tego kolejną zaletą, która urzekła mnie od samego początku, jest podejście użytkowników do poznawania nowych osób. Poznałem tu wiele osób, których oprócz wyglądu interesowały także moje cechy charakteru i to, jakim człowiekiem jestem. Nie jest to jeden z tych portali, który oferuje jedynie możliwość poznania kogoś na przelotną noc, choć oczywiście portal ten nie wyklucza możliwości zawarcia takiej znajomości.

Zalety portalu:
 • Umożliwia znaleźć szczęście osobom w każdym wieku
 • Wyjątkowo bezpieczny portal
 • Wyrównany bilans płci użytkowników
 • Konta zakładają osoby mieszkające w Polsce i za granicą
myDates logo

Jako ostatni wybrałem serwis randkowy MyDates (FlirtHits). Ogromnym zaskoczeniem okazała się gwarancja, jaką oferuje portal MyDates. Jeżeli nie uda się nam nawiązać kontaktu z nikim z portalu, możesz ubiegać się o zwrot pieniędzy. Gwarancja na rozmowę w połączeniu z możliwością darmowego założenia konta sprawia, że sporo osób decyduje się na otwarcie tam konta, dzięki czemu portal jest mocno popularny.

Zalety portalu:
 • Możliwość ściągnięcia aplikacji na Androida i IOS
 • Umożliwia dobranie najlepiej pasującego do nas partnera
 • Szeroki wybór filtrów w wyszukiwarce na portalu
 • Umożliwia znaleźć odpowiednią kandydatkę na poważny związek

Podsumowanie

Jest wiele powodów, dzięki którym portale randkowe odnotowują takie zainteresowanie. Dla jednych jest to świetny sposób, do znalezienia na żonę Ukrainki, inni cenią sobie to, że zostały one stworzone także z myślą o osobach nieśmiałych, podczas gdy jeszcze inne osoby doceniają możliwości poznania osób z zagranicy.

Sprawdź także inny darmowy portal randkowy w moim rankingu najlepszych.

Moim zdaniem, serwisy randkowe są potrzebne i z pewnością wciąż będą, biorąc pod uwagę coraz większy czas, który każdy z nas spędza w internecie. Warto także nie ograniczać się wyłącznie do jednego, ponieważ nie zawsze może nam podpasować styl, w jakim zaprojektowany został konkretny serwis.

Moja ocena:

Najnowsze wpisy na stronie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *