Najlepsze Portale Erotyczne 2023 | 6 Portali Na Sex Randkę

Autor:
av mini

Marcin Traszczyński

Ostatnia aktualizacja: 26 maj 2024
Okres pandemii przyniósł ze sobą dość wiele zmian w codziennym życiu ludzi. Niektórzy z tęsknota wyglądali za momentem kontaktu z drugim człowiekiem, zaś inni postanowili uciec w łaski nowoczesnych rozwiązań. Duży wzrost społeczności zanotowały zwłaszcza portale erotyczne, promujące niezobowiązujące seks randki.

Przetestowałem samodzielnie każdy z nich, by szczerze wybrać najlepszy serwis, który mógłbym polecić każdemu z Was. A oto przed wami mój ranking, zawierający najpopularniejsze sex portale erotyczne za darmo.

Ranking TOP Portali Erotycznych – Najlepsze Sex Randki w Internecie

Mój wybór

SexKontakt.com logo
Najlepszy sex portal na rynku polskim, który przez ostatnie kilka lat funkcjonowania, zdobył imponującą liczbę użytkowników, której poziom sięga już ponad 3.5 miliona!

Zalety portalu:

 • Darmowa rejestracja
 • Przewaga kobiet na portalu (57%)
 • Dbałość o bezpieczeństwo poprzez weryfikację profili
 • Wersja mobilna portalu dostępna dla użytkowników systemu Android

Wybrany komentarz na temat SexKontakty.com:

Po rozstaniu z mężem przez długi czas nie chciałam się z nikim spotykać, ani wiązań na dłużej. Nie zmieniało to jednak tego, że wciąż brakowało mi ludzkiej bliskości i sexu. Przyjaciółka poleciła mi właśnie ten portal. W pierwszym tygodniu napisało do mnie już 17 mężczyzn. Rozwinęło się to tak dobrze, że obecnie utrzymuję z dwoma z nich niezobowiązujące kontakty i niczego już mi nie brakuje.

Maria, Lublin 37 lat
8 października 2021
Erodate - skuteczny portal randkowy?

Miejsce 2 – Erodate – portal erotyczny zrzeszający miłośników seks spotkań

Portal randkowy o charakterze erotycznym, który od lat jest siedliskiem dla poszukiwaczy niezobowiązującego seksu. Znajdziesz tu osoby, o podobnych zainteresowaniach, wybranej figurze oraz tych lubiących pikantne flirty i seks randki.

Zalety portalu:

 • Zrównoważony wskaźnik kobiet i mężczyzn
 • Rejestracja konta zajmuje od 3 do 5 minut
 • Średnia wieku użytkowników portalu to 35 lat
 • Dostęp do forum, na którym użytkownicy dzielą się historiami z erotycznych przygód
Logo Brudny Romans

Miejsce 3 – Brudny Romans – jeden z czołowych polskich portali randkowych promujących gorące seks spotkania

Brudny Romans to portal randkowy dla dorosłych, który cieszy się dość kontrowersyjną sławą, jednak nie bez powodu stale zyskuje popularność wśród internetowych odbiorców. To skupisko przepełnione przez sex ofery, sex anonse i propozycje randki bez zobowiązań.

Zalety portalu:

 • Użytkownik sam dobiera kryteria dopasowania
 • Zapewniona anonimowość użytkowania
 • Nieograniczony wgląd do prywatnych galerii użytkowników, często zawierających nagie zdjęcia erotyczne
 • Opłata wyłącznie za wykorzystywane funkcje
eDarling logo

Miejsce 4 – Poflirtujmy – erotyczne fantazje, flirt i sex spotkania

Najlepszy portal randkowy dla osób rozpoczynających dopiero przygodę w świecie seks randek online. Duża część użytkowników zapatruje się głównie na pikantniejszy flirt, jednak nierzadko trafimy tu na miłośników niezobowiązujących spotkań.

Zalety portalu:

 • Każdy profil jest zweryfikowany przez moderatorów
 • Codzienny napływ nowych użytkowników w granicach 1 tysiąca osób
 • Protokół SSL zapewniający bezpieczeństwo danych
 • Możliwość wyszukiwania ludzi z Twojej okolicy
Tinder - Logo

Miejsce 5 – Flirt.com – serwis społecznościowy nastawiony na każdy typ relacji

Serwisy erotyczne to nie tylko miejsca, w których rządzi seks i erotyka, to również portale, które są otwarte na każdego. Flirt.com jest gwarancją tego, że każdy znajdzie tu dla siebie miejsce i odpowiednią osobę.

Zalety portalu:

 • Niezwykle otwarta i tolerancyjna społeczność
 • Duża intuicyjność portalu
 • Stosunkowo niskie koszta użytkowania
 • Dostęp do użytkowników z całego świata
Tinder - Logo

Miejsce 6 – FlirtHits – darmowy sex portal dla dorosłych

Coś dla admiratorów przygodnego seksu – jeśli kręcą Cię dyskretne spotkania, a najlepszy seks, jaki możesz sobie wymarzyć to ten z nieznajomym z Twojej okolicy, zapoznaj się z serwisem randkowym FlirtHits.com.

Zalety portalu:

 • Proces rejestracji powinien zająć maksymalnie kilka minut
 • Możliwość zalogowania się przy pomocy konta Facebook
 • Wyłącznie zalogowani użytkownicy mają dostęp do listy osób korzystających z usług portalu
 • Możliwość anulowania płatnego członkostwa oraz zwrotu poniesionych kosztów

Erotyczny portal randkowy – jak założyć konto?

Proces rejestracji na portalu erotycznym nie różni się niczym od tego, który widzimy na portalu rankowym. Z reguły opiera się on wyłącznie na krótkim formularzu, który jesteśmy zmuszeni wypełnić, jeśli chcemy uzyskać dostęp do portalu.

Składa się on z informacji dość podstawowych, najczęściej jest to – wiek, płeć, preferowana płeć partnera, e-mail, nazwa użytkownika i dostatecznie silne hasło. Następnie na podany adres e-mail napływa wiadomość z linkiem aktywacyjnym, który zweryfikuje nasze konto.

Dodatkiem w niektórych przypadkach jest test osobowości, po wypełnieniu którego pomoże specjalnie napisanemu algorytmowi podsunąć nam sex ogłoszenia, które najbardziej będą odpowiadać naszym osobistym preferencjom.

Cechy fizyczne – czyli niewymagane uzupełnienie profilu

Żaden powyższy portal randkowy nie wymaga od użytkownika podawania żadnych dodatkowych cech fizycznych, gdyż z reguły nie uznaje ich za istotne. Jest to dość słuszne, gdyż ludzie mają zupełnie różne preferencje i podoba im się kompletnie różny typ ludzi.

Jest jednak dość spory procent szans, że Twoje zdjęcie profilowe nie oddaje Twojego faktycznego uroku, dlatego warto wyposażyć swój profil lub udostępniane sex anonse o informacje dodatkowe – typ sylwetki, kolor oczy, kolor włosów czy też wzrost.

Nie ma jednak powodów do zmartwień jeśli jakakolwiek z tych cech jest Twoim powodem do kompleksów, gdyż dla kogoś może być ona czymś atrakcyjnym, co wyróżni Cię na tle innych, a tym samym może przestanie być Twoim powodem do zamartwiania się?

Czy darmowe sex portale są bezpiecznym wyborem?

Dość powszechną wiedzą jest to, że w internecie dowiesz się wszystkiego. Jednak tak jak jest to przydatne narzędzie, tak też często niebezpieczne, gdy korzystają z niego niedoedukowani ludzie. Zwłaszcza gdy w grę wchodzą randki online, warto zachować dodatkową uwagę i rozsądek.

Jak ocenić czy portal randkowy jest bezpieczny?

Gdy decydujemy się na zakładanie konta na jakimkolwiek portalu erotycznym, warto mieć na uwadze kilka podstawowych czynników, które są niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa użytkowania. I jest to przede wszystkim – podwójna weryfikacja profili użytkowników, obecność protokołu SSL, dbałość o zachowanie anonimowości i Biuro Obsługi Klienta.

Podwójna weryfikacja

Jest to naprawdę istotny szczegół, na który zarówno wiele użytkowników, jak i portali randkowych, przymyka oczy. Podwójna weryfikacja zapewnia nie tylko pewność, że nikt nieproszony nie uzyska dostępu do naszego konta, ale jest także mechanizmem rozróżniającym fałszywe konta od tych prawdziwych.

Podwójna weryfikacja konta jest ważna, ponieważ zapewnia dodatkową warstwę zabezpieczeń, zmniejszając ryzyko wycieku danych i naruszeń bezpieczeństwa. Polega ona na uwierzytelnianiu tożsamości użytkownika za pomocą dwóch różnych metod.

Na przykład, często wymaga się, aby użytkownik wprowadził hasło i jednorazowy kod wysłany na swoją skrzynkę email lub kod wysłany na telefon komórkowy. Według szacunków Google, podwójna weryfikacja zmniejszyła ilość ataków phishingowych na ich konta o ok. 99%.

W 2019 r. Microsoft oznajmił, że liczba naruszeń bezpieczeństwa w ich usługach spadła o 99,9% po wprowadzeniu podwójnej weryfikacji. Ponadto, w latach 2018 – 2019 badanie firmy Gemalto wykazało, że podwójna weryfikacja skutecznie zmniejsza ilość złośliwego oprogramowania o 89% i ilość nieautoryzowanych transakcji o 76%. Dlatego jeśli nawet tak duże firmy ją stosują wtedy możemy być pewni że nasze konto w portalu randkowym także jest bezpieczne z tego typu zabezpieczeniem. 

Protokół SSL

Dla nieświadomych tego, czym jest protokół SSL – jest to protokół sieciowy, przyjęty jako najwyższy standard szyfrowania połączeń internetowych. Jest to niezwykle istotny element strony, zważywszy na fakt, że strony posiadające wspomniany protokół, zapewniają użytkownikowi wszelką poufność oraz bezpieczeństwo przesyłanych informacji.

Anonimowość

Użytkownicy, którzy decydują się na rozpoczęcie przygody w świecie sex portali, często pragną, by ich obecność, jak i wszystkie interakcje prowadzone na stronie pozostały ich prywatną sprawą, do której dostęp umożliwiony mają tylko wyznaczeni przez nich użytkownicy.

Warto więc zauważyć, że w przypadku każdej pozycji z rankingu nikt spoza społeczności seks portalu nie będzie miał możliwości dojrzeć naszego profilu bez wcześniejszej rejestracji w serwisie.

Biuro Obsługi Klienta

Najlepsze Portale niezależnie od grupy docelowej, obszaru zasięgu czy wykorzystywanego języka głównego, koniecznie powinny zapewnić użytkownikowi miejsce lub osoby, do których mógłby zgłosić się w razie występujących pytań lub problemów z serwisem. Takim miejscem jest właśnie Biuro Obsługi Klienta.

Sex Portale Erotyczne – jak stworzyć idealny profil?

Zakładanie profili na portalach randkowych to temat rzeka. I fakt, każda osoba jest inna i wyjątkowa na swój sposób, dokładnie tak samo jest z profilami na portalach erotycznych. Każdy też ma zupełnie inne granice, które często nie pozwalają na wstawianie wyzywających zdjęć do internetu. I bardzo dobrze, nie bez powodu przecież mówi się, że w internecie naprawdę nic nie ginie.

Kilka rad jak poprawić swój profil

Na portalu randkowym dobre wrażenie możesz zrobić głównie przy pomocy trzech drobnych czynników, które razem naprawdę potrafią zdziałać cuda. Jest to przede wszystkim dobre zdjęcie profilowe, zachęcający opis oraz otwartość w wiadomościach.

Zdjęcie profilowe

Najczęstszym błędem zarejestrowanych użytkowników portali randkowych jest źle dobrane główne zdjęcie. Jednak co to tak właściwie oznacza? Głównie to, że większość osób nie przykłada do tego szczegółu dostatecznie dużej uwagi, tym samym fundując sobie bezpośredni strzał w kolano i trudność, która niejednokrotnie może zniwelować ich szansę, by poznać ciekawe osoby.

Na co zwrócić uwagę?

Dobre oświetlenie i właściwie dobrany kadr – dobre zdjęcie profilowe to takie, które nie jest ani prześwietlone, ani też zbyt ciemne. Postaw również na całą twarz w kadrze, zamiast zdjęć połowicznych, czy też pokazujących wyłącznie sylwetkę. Wyróżnisz się w tłumie i zaprezentujesz jako pewny siebie i otwarty.

Opis

Powinien być krótki, chwytliwy i jak najtrafniej opisujący Twoją osobę. Dlaczego? W internecie, a zwłaszcza na portalach promujących sex randki w Polsce, mamy naprawdę niewiele czasu, by kogoś sobą zainteresować. Dlatego warto wykorzystać każdą możliwość, by zwiększyć swoje szanse na zdobycie nowych znajomości i przeżycie niezapomnianej seks randki.

Wiadomości prywatne

Serwisy randkowe, które bazują głównie na aranżacji seks spotkań, funkcjonują na nieco innych zasadach niż zwykłe portale randkowe. Ludzie tutaj z zasady są dość transparentni i otwarci na bezpośrednie zaczepki. Dlatego warto postawić na otwartość i zainicjować rozmowę. To niezwykle istotne, jeśli interesują nas randki bez zobowiązań.

Najlepsze sex portale – wady i zalety

Niestety nic nie jest na tyle piękne, by było nieskazitelne, dlatego warto zdać sobie sprawę z tego, że sex portal randkowe, mające niewątpliwie wiele korzyści dla przeciętnego człowieka, mogą nieść ze sobą również kilka wad.

Zalety seks portalu:

Pomagają w realizacji najskrytszych fantazji erotycznych

Jest to w dużej mierze spowodowane tym, że w internecie – a zwłaszcza w zgrupowanej społeczności, którą łączy wspólny cel – dużo łatwiej jest umówić się na niezobowiązujące sex spotkanie. Dużo łatwiej jest się otworzyć na ludzi, gdy jesteśmy bezpiecznie skryci za ekranem monitora. Daje nam to poczucie anonimowości, a ona jest najczęstszym źródłem wzrostu odwagi.

Budują samoocenę.

Nierzadko po serwisy randkowe sięgają właśnie osoby, które mają problem z poczuciem własnej wartości. By to uzasadnić, można przytoczyć wiele badań i ankiet wewnętrznych, które jawnie wskazują, że sex portale znacząco wpływają na poprawę samooceny wśród użytkowników powyższych platform.

Są miejscem ucieczki od rutyny.

Niejeden darmowy portal duży procent swoich użytkowników zdobył poprzez rosnące znużenie dniem codziennym. Każdy z powyższych portali erotycznych jest zdominowany przez użytkowników powyżej 30 roku życia, których życie niemal połowicznie wypełnia rutyna pracy i samotność.

Stwarzają realne szanse, by poznać osoby, które podzielają nasze poglądy.

Nie można pominąć najważniejszego przesłania sex portali, którym jest zapoznanie ze sobą ludzi o podobnych preferencjach – bez oceniania, bez złudnych obietnic. Z sex portalu możesz wyciągnąć dokładnie tyle ile chcesz – flirt, przelotny niezobowiązujący seks lub długotrwały romans. Wszystko zależy od Ciebie.

Wady sex portalu:

Stale należy dbać o własne bezpieczeństwo podczas aranżowania seks spotkania.

Niestety niezależnie od obostrzeń i stopnia dbania twórców o bezpieczeństwo użytkowników sex portalu, wciąż możemy natknąć się na ludzi, których intencje mogą nie być tak czyste, jak zostały nam one przedstawione. Podejście ograniczonego zaufania jest tutaj kluczem do sukcesu.

Duża część funkcji jest dostępna po wykupieniu konta premium

Sex portale randkowe są wyłącznie usługą, za której rozszerzenie często musimy iścić odpowiednią opłatę. Często są to kwoty różne – niektóre zaskakująco niewielkie, a inne niebotycznie duże. Jednak bez zmartwień – nasz ranking zawiera wyłącznie te z pierwszej grupy.

Jak wybrać właściwy sex portal dla siebie?

Darmowe sex portale randkowe to całkiem spora część internetu, dlatego niezależnie od tego jakie są nasze oczekiwania wobec niego, powinniśmy bez problemu znaleźć jak najlepszy portal dla siebie.

Przed wyborem i rejestracją warto jednak stworzyć sobie listę oczekiwań jakie mamy wobec takiego miejsca – jakie mamy preferencje wobec partnera, czy interesują nas konkretne fetysze lub czy też jesteśmy gotowi dopłacić, by zadowolić się z użytkowania w 100%.

Nasze preferencje

Portale randkowe umożliwiają swoim użytkownikom wybór konkretnych cech poszukiwanych w partnerze. Często jest to płeć, wiek czy też lokalizacja, ale zdażają się również sex portale, które oferują możliwość wyboru konkretnych cech fizycznych, cech osobowości lub upodobań, w które chcielibyśmy wyposażyć swojego potencjalnego partnera lub partnerkę.

Fetysze

Pewnie niewiele osób jest tego świadomych, ale seks portale dzielą się na wiele grup tematycznych. Czasem więc warto przeszukać internet nieco dogłębniej, by dokopać się do miejsca, które będzie skupiskiem ludzi „takich jak my” – o podobnych zainteresowaniach erotycznych.

Więc jeśli chcemy założyć konto w miejscu, w którym znajdziemy ludzi wszelkich upodobań i przeróżne sex oferty – powyższy ranking będzie na pewno pomocny. Jeśli jednak chcemy oprzeć nasze życie erotyczne wyłącznie na konkretnych upodobaniach seksualnych – w internecie również znajdziemy coś dla siebie.

Płatność

Jeśli serwis przypadł komuś do gustu, ciężko jest ukoić potrzebę uzyskania dostępu do pełni funkcji, które oferuje. Więc jeśli planujemy założyć konto warto zapoznać się z systemem płatności, kwotą za subskrypcję i ewentualnym procesem jej anulowania, gdyż często jest to czynność, która jest automatycznie odnawiana przez serwis, aż do momentu dezaktywowania pakietu premium.

Jak zorganizować idealną sex randkę?

Portal erotyczny to główne źródło wielu podbojów seksualnych, jednak ani on, ani idealne zdjęcie profilowe, opis czy poruszając rozmowy nie znaczą nic, jeśli nie będziemy w stanie zadbać o idealną atmosferę, gdy już do tej sex randki realnie dojdzie.

Postaw na uprzejmość

Choć założeniem sex portali jest wyłącznie seks, nie możemy nigdy zapomnieć o dobrych manierach, zwykłej, ludzkiej uprzejmości i szacunku do drugiego człowieka. Nie traktuj nikogo jako chwilową zabawkę, a jako kogoś sobie równego.

Nie spożywaj zbyt dużych ilości alkoholu

Oczywiste jest to, że odrobina alkoholu zanim dojdzie do sex spotkania może dodać nam odrobiny odwagi, a co za tym idzie również poziomu swobody. Wszystko to jest jednak dobre, jeśli spożywamy go w umiarze. Zapewniamy, że niewiele byłoby kobiet chętnych, by kontynuować seks randkę z partnerem w znacznym stanie upojenia alkoholowego.

Skup się na partnerze

Kwestie podziału uwagi i wyznaczania priorytetów są czynnikiem decyzyjnym, jeśli w grę wchodzi powodzenie randki. Dlaczego? Otóż dlatego, że każdy z nas pragnie poczuć się czyimś centrum wszechświata. Nawet przez moment.

Postaw na ciepłe słówka, delikatny subtelny dotyk i dbałość o bliskość między wami, a z pewnością zostanie to docenione przez Twoją randkę.

Stopniowo buduj pożądanie

Pośpiech niezawsze jest dobry, nawet jeśli liczymy wyłącznie na coś przelotnego. Potraktują tą randkę jako coś więcej niż tylko darmowy seks. Na początku traktuj ją niczym swoich znajomych, by stopniowo okazywać coraz większe zainteresowanie. Spraw, by poczuła, że Cię zdobywa, a z pewnością również odpłaci się większą otwartością.

Praktyczne porady dotyczące portali promujących randki przez internet

Niestety żaden serwis nie jest perfekcyjny i w każdej usłudze kryją się drobne kruczki, często są jednak niegroźne, jeśli jesteśmy ich świadomi dostatecznie wcześnie.

Umawiaj się na sex w bezpiecznych miejscach

Ale co to oznacza? Tak jak w przypadku zwykłych pierwszych randek, warto wybierać miejsca, które są przepełnione ludźmi, by jak najbardziej zwiększyć nasze bezpieczeństwo. Faktycznie jednak w przypadku seks spotkań nie będzie to przydatna porada. Warto jednak postawić na pokój hotelowy, jeśli zależy nam, by odbyć z partnerem wyłącznie jedną noc.

Uwaga! Podawanie osobom nieznanym swojego dokładnego adresu często kończy się tragicznie i jest wyjątkowo nieodpowiedzialnym posunięciem.

Zapoznaj się z zasadami zapewnianie prywatności przez serwis randkowy

Najczęściej popełnianym błędem przez użytkowników jest nieznajomość swoich praw i obowiązków. Dlatego zanim zdecydujemy się na udostępnienie treśli bardzo prywatnych na seks serwisu, warto zapoznać się z regulaminem, gdyż często wcale nie jest tak, że treści udostępniane w sewisie, są dostrzegane wyłącznie przez jej użytkowników, a również przez użytkowników z zewnątrz.

Dla ukojenia stresu z tym związanego – każda z pozycji w rankingu zapewnia pełną anonimowość użytkownika, dzięki czemu strach przed wyciekiem jest znacznie mniejszy niż w przypadku innych portali randkowych, zawierających sex anonse.

Stosuj zasadę ograniczonego zaufania

Umawianie się na sex samo w w sobie jest kuszące, jednak warto pamiętać, że nawet najwybitniejsze anonse erotyczne, mogą kryć za sobą kogoś z niecnym planem. Dlatego oto kilka podstawowych zasad do zapamiętania:

Nie klikamy w podejrzane linki!

Każdy z takich odnośników może kryć w sobie wirusa, który w dość szybki i niezauważalny sposób może umożliwić hakerom dostęp do naszego urządzenia i danych, co w najgorszym wypadku może skończyć się nawet oszustwem finansowym.

Uważaj na fałszywe profile!

Portale reklamujące randki przez internet często mają w zwyczaju korzystanie z fałszywych kont, prowadzonych przez moderatorów, których celem jest napędzanie ruchu na stronie. Jest to wbrew pozorom bardzo powszechna praktyka, która tłumaczy dlaczego już w pierwszych minutach użytkowania mamy wypełnioną skrzynkę pocztową.

Bez obaw jednak – nie każdy serwis randkowy wykorzystuje takie praktyki. A dowiedzieć się o tym możesz już w regulaminie, który często udostępniony jest podczas rejestracji, logowania lub na głównej stronie.

Płatną subskrybcję zawsze możemy anulować!

I niestety – niektóre strony dla dorosłych chwytają się dość nieczystych zagrań, przez co może nam się wydawać, że decyzja o wykupie konta premium jest jednym z zobowiązań, na które decydujemy się już do końca życia.

Nic bardziej mylnego! Nawet jeżeli w ustawieniach profilu nie mamy przycisku, który już przy jednym kliknięciu umożliwiłby nam rezygnację, wciąż możemy załatwić to drogą mailową. Niezależnie od wybranego sposobu, usługodawca jest zmuszony dokonać anulowania pakietu.

Często lepiej wybrać aplikację ponad przeglądarką internetową!

Dlaczego? Otóż stoi za tym zarówno jej większa mobilność, jak i fakt, że jest bardziej przyjazna użytkownikowi. Niejednokrotnie jest też narzędziem, które trzyma nas o krok przed niechcianą stratą finansową, gdyż aplikacje mobilne często przypominają o nadchodzących okresie odnowienia subskrybcji.

Aplikacje również znacznie częściej korzystają z lokalizacji, dzięki czemu już nie manualnie, a automatycznie podsuniemy sobie sex oferty w naszym mieście, pochodzące z bliskiej okolicy lub obszaru, który wybierzemy przez siebie.

Podsumowując

Wybierając portal erotyczny powinniśmy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników, by nasz wybór był nie tylko zadowalający, ale również owocny w sex spotkania. Wśród polskiego społeczeństwa często mylnie krąży pogląd, że mężczyźni interesują się erotyką znacznie częściej. Jest to jednak znaczny błąd, gdy jest wiele kobiet chętnych, które również pragną zrewolucjonizować swoje życie seksualne.

Przykre jest to, że mając XXI wiek wciąż jest to społecznie nieakceptowalne i powszechnie krytykowane w Polsce. Serwisy erotyczne stają naprzeciw takim poglądom, oferując również miejsce na ogłoszenia kobiet, które pragną wzbogacić swoje życie w prawdziwe sex fantazje.

Na każdym serwisie erotycznym z naszej listy nikt nie musi obawiać się odrzucenia, wyśmiewania czy bagatelizowania swoich potrzeb. Społeczność sex portali łączą dwa, bardzo silne filary, którymi są otwarty umysł i pogoń za intymnością. To miejsce, które łączy, nie dzieli, dlatego również daje pewność, że każdy będzie w stanie znaleźć tu kącik dla siebie.

I choć opinie są naprawdę różne, darmowe sex portale mogą być naprawdę świetnym miejscem dla osób, które randki bez zobowiązań postrzegają jako coś pożądanego w ich życiu. Zacznij od zaczepnych wiadomości do dziewczyny lub faceta, który wpadł Ci w oko, a później aranżuj i umawiaj się na seks randki online bez zobowiązań.

Najnowsze wpisy na stronie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *