Pukaczu – Czym Jest i Jakie Są Opinie Użytkowników?

Autor:
av mini

Marcin Traszczyński

Ostatnia aktualizacja: 17 lip 2024

Jeśli jesteś stałym bywalcem portali randkowych, pewnie choć raz natrafiłeś na portal Pukaczu.pl. Domyślam się, że były to niepochlebne informacje i opinie, ponieważ ten serwis nie cieszy się dobrą sławą wśród internautów.

Dlaczego tak jest? Co jest nie tak z portalem Pukaczu.pl?

Zbadałem dla Was ten niezwykle ciekawy portal. Dowiedziałem się, co jest największym problemem Pukaczu.pl i dlaczego użytkownicy go nie lubią.

Zapraszam!

Be2 Logo
Moja ocena:
0.5/5 

Rodzaj portalu: Seks Randki 

Zalecany wiek: 18+ 

Liczba użytkowników (2023): Nieznana

Uwaga!
Z powodu nie najlepszej opinii użytkowników na temat Pukaczu tutaj podaję link do, moim zdaniem, lepszej alternatywy – serwisu Erodate, który również promuje nieco luźniejsze relacje.
Dołącz do Erodate tutaj.

 

Pukaczu - recenzja

Pukaczu – co to jest i jak działa?

Pukaczu to portal randkowy, który opisuje samego siebie jako największy portal społecznościowy w Polsce. Działa również poza granicami naszego Państwa – jest obecny w większości krajów Europy (jeśli jesteś spoza Polski, sprawdź najlepszy portal randkowy dla Ukraińców).

Administratorzy strony przyznają również, że mają już ponad 62 tysiące aktywnych użytkowników w całej Europie. Liczba ta (podobno) rośnie z dnia na dzień o ok. 200 nowych kont.

Na czym dokładnie polega?

Ale na czym polega Pukaczu? Jest to portal randkowy skupiający się na sex spotkaniach i niezobowiązujących przygodach. Rozwijają się dynamicznie oraz powiększają swoją społeczność.

Jednak, to wszystko to tylko złudzenie.

Gdy klikniemy przycisk „Załóż darmowe konto” zostajemy przeniesieni na inną stronę, równie podejrzaną jak samo Pukaczu. I to za każdym razem inną! Nie da się więc dokładnie opisać tego, jak działa ten portal, bo to tylko „atrapa”.

Pukaczu to oszustwo.

Jak wygląda rejestracja na portalu Pukaczu?

Jak już wspomniałem, Pukaczu nie ma jednolitej struktury. Nie da się na nim założyć konta ani wyszukiwać profili innych osób.

Jest to tak zwana „landing page”, czyli strona odnosząca nas do innych witryn. Nie próbujcie się nawet zarejestrować, bo to i tak niemożliwe. Przy okazji Wasz komputer może nabawić się wirusa.

Ile kosztuje Pukaczu?

Portale randkowe zazwyczaj wymagają choć symbolicznej opłaty, aby uzyskać dostęp do niektórych funkcji. Pukaczu w tej dziedzinie jest bardzo łaskawe i już zdążyliście się dowiedzieć dlaczego (psst! bo nie istnieje).

Jak to wygląda w przypadku stron, na które nas odsyła? Wolę nie wiedzieć i Wy też nie powinniście próbować, bo oszustwo tutaj czuć na kilometr.

Czy Pukaczu jest tak bezpieczne jak większość portali randkowych?

Czy Pukaczu jest bezpieczne?

Absolutnie nie! Na Pukaczu nie ma ani grama bezpieczeństwa. Nawet antywirus ostrzega przed tą stroną, jak i stronami z nią powiązanymi.

Pukaczu jest jawnym oszustwem, a twórcy tego „portalu” myślą tylko, jak wyłudzić pieniądze od użytkowników. W Internecie ciężko znaleźć jakiekolwiek opinie na jego temat, a jak już to są one bardzo negatywne. Ujmuje to wiarygodności serwisu.

Polecam Wam spróbować innego portalu randkowego do seks-spotkań, np. Erodate. Jest on zdecydowanie bezpieczniejszy i rzeczywiście istnieje!

Wady i zalety portalu Pukaczu

Zalety:

  • brak

Wady:

  • serwis tak naprawdę nie istnieje
  • brak opinii na jego temat
  • ryzyko oszustwa finansowego
  • brak bezpieczeństwa danych – nawet antywirus ostrzega o Pukaczu jako niebezpiecznej stronie

Podsumowanie

Podsumowując, Pukaczu to chyba najgorsza opcja, jaką możecie wybrać. Portal tak naprawdę nie istnieje – jego jedyną funkcją jest przenoszenie nas na inne podejrzane strony. Ciężko opisać jego zalety, bo ich nawet nie posiada.

W trosce o Wasze bezpieczeństwo, odradzam Wam korzystania z Pukaczu. Jest na rynku wiele ciekawych portali, czy to nastawionych na seks czy na stały związek, które pomogą Wam poznać nowe osoby.

Oczywiście, nie tylko Pukaczu ma wady. Na innych stronach też spotkacie się ze zjawiskami takimi jak: fałszywe profile, drogie konto premium czy próby oszustwa. Ważne jest, by być świadomym i umieć tego unikać.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o randkowaniu online lub pragniesz dołączyć do naszej społeczności (ludzi szukających miłości) przeczytaj moje inne artykuły. Mam nadzieję, że pomogą Ci zrozumieć portale randkowe w pełni!

Źródła i dalsza lektura:

Najnowsze wpisy na stronie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mój Ranking Najlepszych Portali 2024