Poflirtujmy – Opinie i Moja SZCZERA Ocena.. (2023)

Autor:
av mini

Marcin Traszczyński

Ostatnia aktualizacja: 17 lip 2024

Tylko osoby korzystające regularnie z portali randkowych zdają sobie sprawę, jak wiele czasu można stracić w poszukiwaniu takiego, który nie tylko spełni nasze oczekiwania, ale także będzie w stanie zaoferować coś więcej, niż pozostałe serwisy..

Jeśli Ty również nie chcesz marnować swojego czasu na niekończące się poszukiwania odpowiednich serwisów, narażać się na możliwe koszta związane z poszukiwaniem ich i pragniesz wreszcie znaleźć miejsce, w którym uda Ci się spełnić wszystkie fantazje, to jesteś w idealnym miejscu.

Dzisiaj przybliżę Ci serwis Poflirtujmy, podpowiem Ci, czy warto brać go pod uwagę, pokaże, co może Ci zaoferować i przede wszystkim sprawdzę, czy jest to prawda.

Jeśli masz dosyć marnowania czasu na słabe portale, pozostań ze mną.

poflirtujmy to serwis dla samotnych mężczyzn
Moja ocena:
4.21/5 
Rodzaj portalu: Seks i flirt
Zalecany wiek: 25+ (przewaga użytkowników 29+)
Współczynnik płci: 45% kobiety : 55% mężczyźni
Liczba użytkowników (2022): ponad 280 tys.

Jak wygląda rejestracja na Poflirtujmy?

Tuż po odwiedzeniu serwisu Poflirtujmy, otrzymałem zaproszenie do tego, aby całkowicie bezpłatnie założyć tam konto i cieszyć się przygotowanymi dla mnie przyjemnościami.

Komunikat, który zobaczyłem natychmiast po wejściu na stronę, próbował przekonać mnie zaletami, takimi jak:

Muszę przyznać, że ogromnym plusem portalu randkowego Pieprzyc com jest darmowa rejestracja. Mam wrażenie, że w ostatnim czasie takie skoki na kasę są coraz bardziej powszechne, więc się ucieszyłem. Tworzenie konta jest proste i przejrzyste – trzeba najpierw wypełnić dane. Określasz swoje podstawowe preferencje (płeć, wiek etc.), lokalizację, wymyślasz login i dodajesz zdjęcie profilowe.

No, pod tym względem jest to portal randkowy jak każdy inny. Następnie możesz przejść do selekcji potencjalnych kandydatów i kandydatek, co jest oczywiście bardzo ładnym określeniem na wybranie kogoś, z kim chcesz się… pieprzyć.

 • Bezpłatna rejestracja
 • Wysyłanie i odczytywanie wiadomości
 • Możliwość wyszukiwania osób z okolicy
 • Zupełna anonimowość
 • Realne kobiety i mężczyźni
 • Gwarancja zapoznania

Rzeczywiście, o ile możliwość bezpłatnej rejestracji, zupełna anonimowość lub gwarancję zapoznania z pewnością mogę uznać za pewien rodzaj zalet, to niestety możliwość wysyłania i odczytywania wiadomości lub możliwość wyszukania osób z mojej okolicy raczej trudno jest potraktować jako zaletę.

W mojej opinii korzystanie z serwisów randkowych polega na nawiązywaniu kontaktu z innymi użytkownikami, trudno więc traktować to jako specjalne udogodnienie ze strony serwisu.

Podobnie wygląda kwestia wyszukiwania osób z okolicy. Nie każdy serwis oferuje możliwość poznania osób z innego kraju, ale poznawanie osób z okolicy jest czymś zupełnie naturalnym, nie traktuje więc tego jako specjalnej zalety.

Po wybraniu odpowiedniego przycisku zostałem poproszony o podanie swojego adresu e-mail. W tym momencie warto zwrócić uwagę na to, że podanie go i kliknięcie przycisku „DALEJ”, jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu i polityki prywatności.

Każdy użytkownik korzystający z serwisu powinien zapoznać się z regulaminem, ponieważ w przyszłości może pomóc to w uniknięciu niepotrzebnych problemów.

Po podaniu adresu i akceptacji regulaminu serwis Poflirtujmy wysłał wiadomość na adres e-mail, który podałem we wcześniejszych krokach. Wiadomość ta zawierała link potwierdzający chęć do założenia konta. Jeśli nadal pragniemy poznawać potencjalnych partnerów i partnerki, należy potwierdzić to, klikając w niego.

Dopiero po dokonaniu rejestracji możliwe będzie zalogowanie się na swoje konto i rozpoczęcie korzystania z serwisu.

Zauważ, że… czyli kilka słów o tym, na co warto zwrócić uwagę

Pierwsze wrażenie, jakie odniosłem tuż po odwiedzeniu serwisu Poflirtujmy, nie jest negatywne, jednak w żaden sposób nie przekonało mnie również do tego, aby przejść do następnych kroków.

Pomimo tego, że serwis ten od początku próbował przekonać mnie ilością użytkowników, obietnicami weryfikacji każdych kobiecych profili, transferem danych zabezpieczonym specjalnym szyfrem i pozytywnymi opiniami osób korzystających z niego, to sama strona wciąż wygląda na stosunkowo ubogą, zarówno jeśli chodzi o szatę graficzną, ale także ogół informacji na temat serwisu.

Niespecjalnie rozumiem ideę tego, aby weryfikować jedynie kobiece profile, ponieważ ogromna część fałszywych profili może należeć do mężczyzn, ale z pewnością właściciele serwisu odnaleźli w tym jakiś sens.

Biorąc to pod uwagę, zastanawia mnie także rzeczywista ilość użytkowników, ponieważ skoro teoretycznie weryfikowane są jedynie kobiece profile, to czy inne, fałszywe profile mogą być wliczane w ilość użytkowników? Według mnie raczej nie. Postanowiłem jednak aby nie zrażać się do serwisu, bo być może będzie w stanie przekonać mnie do siebie w kolejnych etapach.

Czego dowiedziałem się z opinii użytkowników?

Opinie użytkowników to zazwyczaj jeden z najlepszych sposobów, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat wybranych serwisów. Dodatkowo przedstawiają nam także ich negatywne strony, o których nie dowiemy się w żaden inny sposób.

Oto jakie opinie zebrał serwis randkowy Poflirtujmy:

Zachęcamy by sprawdzić nasz najnowszy rankich gdzie znajdziesz darmowe portale randkowe – ranking z tego roku!

poflirtujmy to specjalny serwis dla spragnionych seksu

Używałeś PoflirtujMY.com? Kliknij tutaj, by dodać swoją opinię

21 października 2022

„W gruncie rzeczy jestem zadowolona, choć na samym początku miałam trudy z odnalezieniem się na stronie. Ten portal randkowy polecili mi znajomi, którzy nadal z niego korzystają i chwalą go sobie. Znalezienie partnera z pomocą Poflirtujmy zajęło mi niecały tydzień, ale musiałam wykupić konto premium, dopiero wtedy udało mi się poznać kogoś ciekawego. Plus taki, że członkostwo premium jest automatycznie odnawiane i nie muszę martwić się o to, że przepadnie mi subskrypcja.”

no avatar Magda, 35 lat no avatar Gdynia
OK Przydatna opinia (31 głosów)

22 października 2022

„Wcześniej dawałam szansę innym użytkownikom na pozostałych portalach, ale zawsze trafiałam na samych palantów. Koleżanka poleciła mi portal Poflirtujmy i trafiła w samo sedno. Strona jest w pełni responsywna, swój profil mogłam założyć całkowicie darmowo, a wykupione konto premium daje możliwości, jakich się nie spodziewałam. Polecam wszystkim samotnym osobom”

no avatar Magdalena, 43 lata no avatar Warszawa
OK Przydatna opinia (10 głosów)

23 października 2022

„Założyłem konto na Poflirtujmy, ale to jest jakiś dramat. Aby normalnie funkcjonować, trzeba wykupić specjalne konto, bo bez członkostwa vip nie byłem w stanie zrobić praktycznie nic. Ani napisać do innych użytkowników, ani nawet odpisać fałszywym profilom, które od razu biły po oczach swoją sztucznością. Na koniec problem z tym, jak usunąć konto. Tam problemem było nawet dodanie zdjęć, bo nie chciały się załadować. O wiele lepszy okazał się serwis Be2.pl. Tego tutaj zdecydowanie odradzam.”

 

no avatarPiotr, 41 latno avatar Sopot
OK Przydatna opinia (8 głosów)

Czas na… kilka informacji, na temat serwisu

Jak sama nazwa sugeruje, serwis Poflirtujmy skupia się przede wszystkim na umożliwieniu nawiązania krótkiej i intensywnej znajomości. Jest to delikatna odmiana, biorąc pod uwagę portale randkowe skupiające się na długotrwałym nawiązywaniu znajomości.

Z serwisu korzysta prawie 280 tysięcy użytkowników, jednak radziłbym podchodzić z dystansem do tego, ponieważ już same opinie osób korzystających z niego najczęściej zahaczają o to, twierdząc, że dane te są mocno przesadzone.

Aby zwiększyć swoje zasięgi i odblokować dodatkowe możliwości, w każdej chwili można wykupić konto premium. Z racji ciągle zmieniających się cen, warto sprawdzić ją w chwili, gdy będziesz zainteresowany kupnem tej usługi. Aby sprawdzić cenę, wystarczy wejść w odpowiedni dział, odpowiadający za opłaty i pakiety premium.

Jedną z ciekawszych funkcji, jakie oferuje serwis, jest możliwość sprawdzenia, kto dodał nas do listy ulubionych. Muszę przyznać, że zaskoczyło mnie to, tym bardziej że zupełnie nie spodziewałem się tego rozwiązania na tym serwisie.

Kolejnym zaskoczeniem było dla mnie dopasowywanie użytkowników za pomocą wskazanych preferencji. Co prawda kobiety, które zostały dopasowane do mnie, mogły być wybrane nieco lepiej, jednak z pewnością da się to dopracować jeszcze lepiej.

Koniec końców, serwis Poflirtujmy wzbudził we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony widać, że jest na to jakiś pomysł, jednak z drugiej strony, sposób wykonania pozostawia jeszcze sporo do życzenia.

opinie na temat serwisu randkowego poflirtujmy

Czas na konkrety… Co za, a co przeciw?

Aby podjąć ostateczną decyzję, postanowiłem wypisać wszystkie zalety i wady. Oto efekty tygodniowego korzystania z serwisu:

Zalety

plusSerwis sprzyja w nawiązywaniu znajomości bez zobowiązań
plusSpora ilość użytkowników (teoretycznie)
plusMożliwość kontaktowania się z 30 osobami dziennie (tylko konta premium)
plusPodgląd wizyt innych osób na naszym profilu
plusDopasowywanie osób na podstawie preferencji (ze średnim skutkiem)

  Wady

  plusKonieczność wykupienia konta VIP, aby mieć dostęp do ważniejszych funkcji
  plusSpora ilość fałszywych kont
  plusUbogi proces rejestracji
  plusZdjęcia na niektórych profilach ściągnięte z internetu
  plusOgraniczona ilość osób, z którymi można nawiązać kontakt
  plusOgraniczenia pomimo wykupienia pakietu premium
  plusMało popularny

   Kilka słów podsumowania

   Zakładając konto na portalu randkowym, w pierwszej kolejności warto zastanowić się nad tym, czego oczekujemy i na czym nam zależy. Wśród najpopularniejszych wyznaczników zazwyczaj znajduje się popularność serwisu, funkcje, które oferuje, ilość innych użytkowników korzystających z niego, bezpieczeństwo i stosunek jakości do ceny.

   W mojej opinii serwis Poflirtujmy pod każdym względem zdaje się pozostawać gdzieś w połowie. Jest to przeciętny portal randkowy, który nie oferuje niczego specjalnego, jednocześnie nie odrzucając od siebie także niczym konkretnym.

   Jeśli pozostałe portale randkowe nie spełniły Twoich oczekiwań i posiadasz odrobinę wolnego czasu, polecam założyć konto. Być może okaże się, że Poflirtujmy jest tym, czego szukasz.

   Najnowsze wpisy na stronie

   0 komentarzy

   Wyślij komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Mój Ranking Najlepszych Portali 2024