Jak Usunąć Konto Na Portalu Randkowym? Prosto i Szybko

Autor:
av mini

Marcin Traszczyński

Ostatnia aktualizacja: 17 lip 2024

Znalezienie miłości za pomocą portalu randkowego jest nie tylko realne, ale także coraz łatwiejsze. Spora ilość istniejących serwisów, w połączeniu z jeszcze większą liczbą dopiero mających powstać portali randkowych sprawia, że ponad 74% osób, które zdecydowały się na poszukiwanie miłości z ich pomocą, udaje się to osiągnąć.

W takiej sytuacji praktycznie zawsze nadchodzi moment, w którym należy podjąć pewną istotną decyzję, bez której nie da się dalej budować związku. Jest to decyzja o tym, aby usunąć konto. W tym artykule podpowiem Ci, jakie kroki podjąć w sytuacji, gdy interesuje Cię usunięcie konta i wstrzymanie się z zawieraniem kolejnych znajomości.

jak-usunąć-konto-jpg

W jaki sposób usunąć konto?

Praktycznie w każdym przypadku, decyzja o tym, aby konto zawiesić, nie będzie zadowalała naszej partnerki lub partnera. Pomimo tego, że na początku znajomości posiadanie konta na portalu randkowym nie stanowi problemu, tym bardziej biorąc pod uwagę to, że dzięki niemu udało się nam poznać naszą wybrankę lub wybranka, to zazwyczaj po upływie kilku tygodni korzystanie z niego zaczyna stanowić problem.

Jeżeli naprawdę zależy nam na drugiej osobie, nie pozostaje nam nic innego niż usunąć swój profil i zaprzestać korzystania z portalu randkowego. Biorąc pod uwagę fakt, że obecnie mamy do wyboru coraz więcej portali randkowych, a sposoby na usunięcie konta również bywają różne, postanowiłem opisać poszczególne z nich:

Tinder

Bez cienia wątpliwości możemy stwierdzić, że w ostatnich latach, portal randkowy Tinder został samodzielnie panującym królem, który zdecydowanie nie musi oglądać się za siebie. W 2020 roku korzystało z niego nawet 2,3 mln użytkowników w Polsce, co potwierdza ten wynik i świadczy o przychylności ludzi.

Ogromną zaletą Tindera jest fakt, że umożliwia on nam poznanie osób w wyjątkowo krótkim czasie, bez konieczności poświęcania długich dni na rozmowy i tak zwane „podchody”. Samemu również miałem okazję skorzystać z usług tego portalu. Uważam, że zdecydowanie zasługuje on na swoją sławę, ponieważ jest tym, czego szukało wielu użytkowników. Prostym portalem, nakierowanym na zawieranie szybkich relacji bez konieczności składania sobie różnych deklaracji.

Aby usunąć konto na Tinderze, należy znaleźć ikonę koła zębatego, która zazwyczaj znajduje się w prawym górnym rogu i kliknąć. Po kliknięciu zostaniemy przeniesieni do działu „Ustawienia”, gdzie czekać będzie nas już krótka droga ku temu, aby pozbyć się swojego konta. W ustawieniach należy znaleźć opcję „Usuń konto”. Kliknięcie tego przycisku spowoduje, że nasze konto zostanie usunięte. Pamiętaj jednak o tym, że osoby, które zdecydują się na ten krok, zostaną pozbawione konta, a proces ten będzie nieodwracalny.

Moja opinia:

Osobiście sprawdziłem, w jaki sposób działa usuwanie konta na Tinderze i śmiało mogę stwierdzić, że aby poznać znajomość na Tinderze, wystarczy właściwie chwila, a usunięcie konta jest jeszcze szybsze. W mojej opinii jest to ogromny plus, który zaoszczędzi nam sporo czasu.

Badoo

Przez długi czas, to właśnie Badoo uznawane było za najbardziej popularny serwis randkowy. W najlepszym momencie z serwisu Badoo korzystało nawet 3,6 mln osób. Założenie profilu na tym portalu zajmuje krótką chwilę, co korzystnie wpływa na ilość przybywających nowych użytkowników. Ponadto, z Badoo możemy korzystać zarówno przez aplikacje, ale także włączając stronę w przeglądarce. W rozmowach ze znajomymi niejednokrotnie słyszałem, że jest to spory plus, biorąc pod uwagę coraz częstsze korzystanie za pomocą smartfona.

Badoo nie usuwa konta automatycznie, jeżeli przez dłuższy czas nie jest ono użytkowane. Aby tak się stało, należy zrobić to samodzielnie. Serwis umożliwia nam dwie drogi prowadzące ku temu. Mamy możliwość zrobienia tego w przeglądarce lub w aplikacji mobilnej.

Aby usunąć swój profil, należy najpierw znaleźć zakładkę „Mój profil”. Następnym krokiem będzie znalezienie zakładki „Konto”, z której jesteśmy w stanie kliknąć przycisk „Usuń konto”. Wraz z usuwaniem konta, usunięte zostaną także wiadomości, które zdążyliśmy wymienić z innymi użytkownikami.

Moja opinia:

Nie miałem nigdy specjalnej okazji skorzystania z Badoo, jednak na potrzeby tego artykułu postanowiłem założyć konto na tym portalu. Moim zdaniem, Badoo jest świetnym, częściowo darmowym portalem randkowym, który faktycznie potrafi zaoferować nie tylko przelotne spotkanie, ale także możliwość poznania wielu interesujących i ciekawych ludzi.

Istotne jest także to, że samo usunięcie konta, podobnie jak w przypadku Tindera nie zajmuję zbyt dużo czasu. Badoo od samego początku udostępnia dokładną informację na temat tego, w jaki sposób można to zrobić. Jest to spora zaleta dla kogoś, kto nie lubi marnować swojego czasu na doszukiwanie się ukrytych możliwości.

jak-usunąć-konto-2-jpg

eDarling

Portal randkowy eDarling oferuje nam dwie możliwości. Do wyboru mamy możliwość założenia darmowego konta lub wybranie konta premium. Możliwość ta jest dostępna dla każdego, kto pragnie odblokować więcej przydatnych funkcji, umożliwiających poznanie nowych osób.

Sam portal jest w ścisłej czołówce serwisów randkowych. Przeglądając niejedno forum internetowe, z łatwością można spotkać się z opinią twierdzącą, że serwis ten należy do grupy najczęściej odwiedzanych serwisów znajdujących się w Google, umożliwiających nam poznanie nowych osób i ułożenie sobie wspólnej przyszłości.

Aby usunąć konto na portalu randkowym eDarling, wystarczy jedynie znaleźć odpowiedni przycisk „Aby się wyrejestrować kliknij tutaj”, który znajduje się w zakładce „Moje konto”, a następnie w „Moje dane”.

Moja opinia:

Podobnie jak wielu moich znajomych, ja również miałem przyjemność skorzystania z portalu eDarling. Jeżeli szukasz portalu, dzięki któremu uda Ci się jednocześnie nawiązać znajomość na wyłączność lub poznać kogoś do przelotnej przygody, portal ten z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Dzięki eDarling możesz stworzyć zarówno związek, jak i poznać kogoś na jedną, krótką noc. Możliwość natychmiastowego usunięcia konta, przy czym niepotrzebne jest zadawanie żadnego pytania do działu obsługi zdecydowanie działa na plus serwisu.

Czy jeśli usunęłam konto przypadkiem, mogę je przywrócić?

Usunięcie konta na portalu randkowym powinno być przemyślaną decyzją, ponieważ w wielu przypadkach, w momencie, gdy decydujemy się na podjęcie tego kroku, niestety może okazać się to nieodwracalne. Jeżeli dostrzegamy w sobie jakiekolwiek wątpliwości związane z tą decyzją, warto najpierw przemyśleć ją, ponieważ skutki mogą okazać się niezadowalające.

Podsumowanie

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z portali randkowych. Dzięki ich skuteczności ponad 65% użytkowników odnajduje swoją drugą połówkę przynajmniej w pierwszym roku korzystania z portali. Swoim przypadkiem również mogę potwierdzić tę statystykę.

W sytuacji, gdy uda się nam poznać drugą osobę, może okazać się, że niezbędne będzie usunięcie konta z portalu randkowego. Warto jednak pamiętać o tym, aby decyzja ta zawsze należała wyłącznie do nas, ponieważ przywrócenie usuniętego profilu w wielu sytuacjach może okazać się niemożliwe.

Najnowsze wpisy na stronie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mój Ranking Najlepszych Portali 2024